Na svete existujú iba dva typy ľudí. Tí, ktorí nežiarlia vôbec a je im jedno, čo ich partner robí, no a potom tí, ktorí žiarlia úplne na všetko. Nepoznajú zdravú hranicu a sú neustále podozrievaví.

Presne o nich je dnešný článok. Na týchto 7 vecí dokáže žiarliť každý chlap a nezáleží mu na tom, či to je správne alebo nie.

Na bývalých partnerov

Toto majú muži a ženy spoločné. Aj keď je to minulosť, aj keď sú to už bývalí partneri, stále na to dokážu žiarliť. Žena sa s tým vyrovnáva ľahšie, no chlap dokáže žiarliť pri každej spomienke alebo zmienke jeho mena.

Keď sa žena usmieva na mobil

Tak rád by vedel s kým si píše, čo na tom mobile robí, alebo na čo sa to usmieva. Aj keď je vo vzťahu potrebná dôvera, partneri o sebe nemusia vedieť úplne všetko do detailov. Keď sa partnerka usmieva na mobil, tak to nemusí znamenať nič zlé, no aj tak to priateľa neodradí od toho, aby mal chrobáka v hlave.

Na kamarátky

Pretože s ňou trávia veľa času. Možno nie tak veľa, ako by si ona predstavovala, no chlapovi to príde nadmerne. Pokiaľ muž žiarli, chcel by tráviť všetok svoj voľný čas len s ňou, nikomu inému by ju nedal.

Keď je partnerka vonku s kamarátom

Aj keď sa hovorí, že priateľstvá medzi mužom a ženou dokážu fungovať, keď je už jeden z nich vo vzťahu, je samozrejmosťou, že druhý partner bude žiarliť. Môže mať dôveru silnú, no stále je tu neistota z toho, čo sa stane, ak…

Na jej vyzývavé oblečenie

Hlavne vtedy, keď idú spolu von. Či už na párty, do baru, na oslavu, alebo niekam, kde bude veľa mužských divákov. Žiarliví chlapi by boli radi, keby ich partnerky chodili zahalené od päty až po krk. Výstrihy a mini sukne by úplne zakázali.

Keď ide na dámsku jazdu

Ochranárskemu mužovi je jedno, či ide na víkend s mamou preč, alebo berie sestry, nebodaj svoje kamarátky… Je od neho celý víkend vzdialená, preto si dovolí žiarliť. Avšak, keď ide na pánsku jazdu on, musí byť všetko v poriadku. Na toto by naozaj nemali chlapi žiarliť, pretože každý potrebuje raz za čas priestor.

Na flirtovanie s druhými

Vo vzťahu plnom lásky by sa to nemalo stať. Avšak, pár drinkov vie urobiť svoje. Žiarlivý priateľ môže byť veľmi nahnevaný vtedy, ak sú s priateľkou vonku alebo v bare, a tá začne flirtovať s náhodným mužom. Môže ísť o úplne nevinnú konverzáciu, no opitosť nepresvedčíš o tom, že sa nič nedeje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.