Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Niektorí ľudia hovoria, že zlý s*x je taký, ktorý nebol. No pravda je taká, že milovanie sa dá pokaziť mnohými spôsobmi, nie iba jeho odmietnutím.

Na týchto 7 vecí by si si mala dávať pozor, pretože nimi svojho partnera iba sklameš.

1. Reči o bývalom

Toto je jedno veľké nie. Do postele sa nehodia žiadne reči o ex partneroch a už vôbec nie porovnávanie „toto robil môj ex lepšie, on vydržal dlhšie“. Pri milovaní používaj iba vášnivé slová, ktoré tvojho partnera povzbudia a potešia, nie to, čo ho nahnevá a sklame.

2. Nešťastný výraz

Všetkým je jasné, že na pravidelné milovanie sa teší viac muž, než žena. Keď sa ti do s*xu nechce, no predsa prikývneš, aspoň sa snaž nadšenie predstierať. Pokiaľ budeš mať na sebe po celý čas nešťastný výraz, je samozrejmosťou, že to tvojho partnera sklame.

3. Chýbajúca akčnosť

Nehybné ležanie na posteli a čakanie na to, kedy to už skončí. Ďalšie veľké nie. Milovanie si máš užiť rovnako, ako aj tvoj priateľ. Nehanbi sa a buď otvorená. Komunikuj o tom, čo by si chcela skúsiť, čo ti robí dobre a v akých polohách sa cítiš príjemne.

4. Nedostatočné holenie

Dlhodobý vzťah nejaké 2-týždňové (aj 3-týždňové, nebudeme ti klamať) neholenie prežije. Avšak, keď máš tam dole prales a tvoj muž sa v ňom musí „prehrabávať“, rozhodne ho to nebude baviť. Bude skôr sklamaný z toho, že sa o seba nestaráš a nezáleží ti na tom.

5. Nulová fantázia

Tu platí rovnaké pravidlo, ako aj pri chýbajúcej akčnosti. Dobré milovanie vieš pokaziť aj tým, že zvolíte klasického misionára a do piatich minút je po všetkom. Čítaj si o rôznych polohách, hľadaj inšpirácie na osvieženie a neboj sa byť kreatívna.

6. Afekt a starosti bežného dňa

Keď sa pri s*xe smeješ, rozprávaš o tom, aký si mala deň, čo majú nové tvoje kamarátky, máš príliš vysoký hlas a tak ďalej. V posteli by si mala byť vždy sama sebou. Jedine tak urobíš na chlapa ten správny dojem a bude ho to s tebou baviť.

7. Sebeckosť

Nestáva sa to často, no máme na mysli to, keď je žena sebecká a túži iba po tom, aby bola uspokojená ona. Sebeckosť nie je pri milovaní správna ani zo strany mužov, no ani zo strany žien. Vyhýbaj sa jej, pretože v posteli ste dvaja. Každý si zaslúži blažený vrchol.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.