Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Len jedna láska môže byť prvá a najvýnimočnejšia. Každá ďalšia síce môže byť dôležitá, no nikdy pri nej nezažiješ to, čo pri ten úplne prvej. Keďže je väčšina žien emotívnejšie založená, práve z tohto vzťahu si pamätáme najviac vecí a neraz ide o úplné detaily. V tom čase ale boli pre nás najdôležitejšie.

Skús si zaspomínať na svojho prvého frajera. Tiež sa ti myseľ rozbehla na prvé obrátky a začali sa vynárať obrazy, ako by sa to všetko stalo iba včera? Veríme tomu, že na týchto 7 vecí si spomínaš tiež.

Ako ste sa spoznali

Stretli ste sa niekde a padli ste si do oka, dohodila ti ho kamoška, poznali ste sa už dlhšie alebo si ho našla na internete? Určite si to všetko dobre pamätáš a čo viac, vieš aj to, kedy presne sa to všetko stalo. Nejde len o oficiálny dátum, kedy ste sa dali dokopy, ale aj deň, kedy ste sa prvý raz stretli alebo zoznámili.

Ako sa na teba prvý raz pozrel

Bola to láska na prvý pohľad? Alebo sa ti na začiatku nepáčil tak, ako keď si ho neskôr spoznala? Každopádne, určite si vieš predstaviť to, ako sa na teba on prvý raz pozrel. Zapáčila si sa mu hneď alebo pri niečom zapochyboval?

Aké bolo prvé rande

Prvé rande nemusí vyjsť vždy na jednotku, no ty presne vieš, kde ste boli, o čom ste sa bavili a ako dlho vám to všetko trvalo. Aké pocity si mala, keď ste sa rozlúčili? Určite by si to vedela opísať aj teraz.

Ako si sa pri ňom cítila

Mala si pri ňom motýliky v bruchu, bola si nervózna, šťastná alebo si hneď vedela, že on je ten správny? Prvý dojem toho dokáže prezradiť viac, ako by si čakala. Boli tvoje pocity správne alebo ťa neskôr sklamali?

Aká bola prvá pusa

Tiež si vieš úplne predstaviť tú nervozitu, no zároveň skvelý pocit tesne predtým, ako ste sa po prvý raz pobozkali? Možno ste boli obaja nervózni a prvá pusa nebola nič moc, no aj tak mala svoje čaro. Mal skúsenosti s bozkávaním alebo sa iba učil?

Aké bolo prvé milovanie

Ak ste v prvom vzťahu prekonali aj túto métu, určite nikdy nezabudneš na to, aké to bolo. Hanbili ste sa pred sebou? Kde ste boli, čo ste predtým robili, ako to celé dopadlo? Bolo to pre obidvoch po prvýkrát alebo ste už mali aj predošlé skúsenosti?

Aký bol rozchod

Ak prvá láska nepretrvala až dodnes, zaiste nikdy nezabudneš na to, ako bolelo zlomené srdce. Prvý raz je to vždy najhoršie, najťažšie a najbolestivejšie, pretože ešte nevieš, ako to všetko prekonať.

Tiež si sa teraz s úsmevom na tvári zamýšľala nad všetkým, čo si so svojím priateľom zažila? Aj keď to bolo možno pred mnohými rokmi, tie spomienky ostanú navždy čerstvé. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating