Povieš nie. Si príliš milá na to, aby od teba niekto očakával, že povieš „nie“. Myslia si, že na všetko prikývneš, že všetko odpustíš a nemáš problém naozaj s ničím. Avšak ty vieš, kedy netreba na všetko odpovedať áno.

Niekedy prekročíš svoje hranice. Ľudia od teba očakávajú, že si poslušné dievča, ktoré sa riadi istými zásadami. Myslia si, že si príliš slušná, no často ich prekvapíš, keď vymyslíš vec, ktorú by na teba nikto nepovedal.

Dávaš seba na prvé miesto. Ak nemáš na tvári úsmev od ucha k uchu, ak nedávaš stále komplimenty a nesmeješ sa na všetkom, čo ten druhý povie, niečo je s tebou zle.

Máš zlý deň. Každý ho raz za čas máme. Je to v poriadku, ak sa necítiš dobre, ak máš zvláštne dni, ak máš dôvod byť sama. Ver mi, aj o tom je život.

wallpaperswide.com

Nemáš problém vyčleniť zo svojho života človeka, ktorý sa  k tebe nespráva dobre. Boli časy, kedy si nemala problém neustále odpúšťať ľuďom, ktorí si to nezaslúžili. No poučila si sa, dospela si a vyberáš si ľudí, ktorí si pustíš do svojho života. Správaš sa k ľuďom tak, ako sa oni správajú k tebe. Si milá, no vieš, kedy sa správať s úctou a rešpektom a kedy je správanie ľudí k tebe cez čiaru.

Si úspešná. Bohužiaľ, veľa ľudí si myslí, že milí ľudia nie sú ambiciózni a sú veľmi pohodlní. Avšak ty máš svoje sny a plány, ktoré si chceš splniť a tak tým ľudí vždy prekvapíš.

Potrebuješ pomôcť. Ty? Veď ty si tá, ktorá pomáha druhým, ktorá nemá problém zdvihnúť o tretej ráno telefón a ísť si vypočuť náreky svojej kamošky. Veľakrát ti povie niekto, že si úžasná bútľavá vŕba, aj keď ťa moc nepozná. Avšak, keď ty požiadaš niekoho o pomoc, alebo povieš, že si smutná a je toho na teba veľa, každý sa začuduje. Ty?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.