Muž a žena majú šťastný vzťah

Každý muž za svoj život stretne mnoho žien. Veľa z nich mu pomotá hlavu svojou krásou, šarmom či povahou, no len niektoré z nich sa naozaj dotknú jeho srdca. Ako predstaviteľky nežného pohlavia sa akosi rýchlejšie dokážeme zamilovať, no chlapi, tí na to potrebujú viac času. Hľadajú vo svojej partnerke niečo, čo bude jej dokonalým mixom po všetkých stránkach a vtedy si povedia, že našli tú pravú, ktorej sú ochotní kúpiť ten prsteň.

Pre každého muža je jeho budúca manželka vysnívaná inak, no všetci v nej hľadajú týchto 7 krásnych vecí.

1. Muž chce mať za manželku ženu, ktorá ho bude podporovať rovnako, ako aj on ju. Chce vedieť, že stojí pri ňom naozaj v dobrom a zlom, že mu vždy poradí, pomôže a že mu bude fandiť vo všetkom, na čo siahne.

2. V žene svojho života chcú muži nájsť dámu, ktorá bude počas dňa symbolom ženskosti a slušnosti, no zároveň diablicu, s ktorou budú noci vášnivé. Takú, ktorá si to najlepšie, nechá iba pre jeho oči.

Každý muž hľadá to svoje

3. Má to byť žena, s ktorou sa bude smiať a zabávať, akoby boli po celý život najlepšími priateľmi. Bude s ním na jednej lodi pri každej srande, dobrodružstve, ale aj probléme, lebo vo všetkom budú ísť spolu.

4. Ona bude človekom, ktorému bude dôverovať najviac zo všetkých. Povie jej všetky svoje tajomstvá, sny, vyzradí strachy a pritom bude vedieť, že ona bude mať pre neho vždy pochopenie. Nebude ho súdiť, ale dokáže mu, že jej na ňom záleží a jeho úprimnosť nikdy nesklame.

5. Keď si chlap vyberie ženu na celý život, bude to tá, ktorá s ním bude zdieľať jeho hodnoty, názory či rozhodnutia. Muži chcú vedieť, že sa ako pár budú pozerať jedným smerom a za svojou budúcnosťou si pôjdu bok po boku. Nechcú žiť s niekým, kto im dá falošnú vidinu istoty.

6. Manželka, to je pre chlapov symbol dobrosrdečnosti a domova. Nechcú z nej mať žienku domácu, len potrebujú cítiť, že tam, kde je ona, je aj ich domov. Miesto, kde sa cítia aj oni najlepšie, miesto, kde budú ich deti vyrastať v šťastí a pokoji, pretože ona im to dokáže z lásky darovať.

7. A v neposlednom rade, chcú partnerku, ktorá bude silná, pracovitá a emancipovaná. Takú, ktorá nebude závislá na svojej polovičke. Muži chcú byť na svoju dámu pyšní, pretože každý milujúci chlap svoju ženu vždy podporí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating