„Najväčší zbabelec je muž, ktorý v žene prebudí lásku, aj keď nemá ju v úmysle milovať.“ —  Bob Marley

Rovnako ako ženy, aj muži robia veľa vecí, ktoré nie sú správne a ženám sa nepáčia. Vybrali sme pre teba základné veci, ktoré keď muž robí, nemala by si s ním zostávať. Dáva ti najavo svoju neúctu a nemá voči tebe žiadny rešpekt.

 1. Klame – lož má krátke nohy. Vo vzťahu by si dvaja ľudia nikdy nemali klamať, pretože to naštrbí dôveru a odvtedy tam budú pochybnosti.
 2. Predvádza sa – žene sa na mužovi nepáči aj to, keď má veľké sebavedomie a chce sa predvádzať. Ona si ho vybrala preto, pretože ho miluje a na povrchných veciach jej nezáleží. Muž by mal prestať súperiť s ostatnými.
  zdroj: instagram.com/amandainorlando
 3. Nehovorí veci, ktoré sa týkajú aj jej – alebo hovorí len polopravdy. Zamlčané veci sú v niektorých prípadoch ešte horšie než klamstvo, pretože keď neskôr vyjdú na povrch, zabolia viac. Žena bude mať pocit, že bola oklamaná a pre partnera nič neznamená.
 4. Nestará sa o seba – pokiaľ je muž nezadaný, vždy sa o seba stará. Akonáhle je vo vzťahu, vo väčšine prípadov sa o seba prestane starať. Nemal by to robiť, pretože aj vo vzťahu musí o ženu neustále bojovať.
 5. Podkopáva sebavedomie – ak sa dá muž s niekým do vzťahu, pravdepodobne je to preto, pretože ho žena niečím upútala a „zviedla“. Keď sa to po čase zmení, nemal by jej to dávať najavo podkopávaním sebavedomia a ponižovaním. Mal by jej skôr pomôcť znovu objaviť to, prečo sa do nej zamiloval.
  zdroj: Pexels/Marina Abrosimova
 6. Žiarli na ňu – vo vzťahu sú si dvaja ľudia rovnocenní. Nikto by nemal byť viac a nikto menej. Ak muž na ženu žiarli, myslí si o nej, že je niečo viac a opustí ho. Takéto správanie nie je atraktívne, pretože dáva signál o tom, že muž žene neverí.
 7. Nemiluje úprimne – toto je najhoršia vec, ktorú môže muž vo vzťahu urobiť. Celý vzťah predstierať a byť neverný. Ženu tým len zraní a on stratí niekoho, kto ho skutočne miluje.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.