Instagram/grlwithbangs

Medzi najhoršie veci, ktoré si ľudia môžu navzájom robiť, patrí ubližovanie. Je to znak toho, že ťa niekto nemá v láske alebo chce, aby sa ti prestalo dariť. To psychické je ešte horšie, než fyzické, pretože nie je vidno, no jazvy na duši zostávajú už navždy. 

Tieto znaky ti prezradia, že ti psychicky ubližuje aj tvoj priateľ. Potom pozor – signalizuje to neúprimnú a toxickú lásku.

Nevieš žiadne jeho heslá

Aj keď ti tvrdí, že ti dôveruje, nemusí to tak byť. Vie, že ak nájdeš v mobile správy, v ktorých ťa osočuje a hovorí o tebe, rozišla by si sa s ním. No, úprimne? Kto by sa v takejto situácii nerozišiel alebo aspoň poriadne nenahneval. Zaheslovaný telefón je sprievodný znak toho, že sa vo vzťahu niečo deje.

Keď ste s partiou vonku, všetci sú tichí

Jednoducho povedané – nechcú sa s tebou baviť, pretože im to zakázal. Nezniesol by pocit, že sa s tebou bavia lepšie, než s ním. Dá sa to považovať za žiarlivosť, ktorá taktiež spadá do tejto kategórie. Vonku sú všetci tichí a hanbia sa, pretože si ho nechcú pohnevať.

Pri jeho priateľoch sa necítiš komfortne

Pociťuješ, že ťa jeho kamaráti nemajú radi, pretože im tvoj frajer o tebe narozprával samé hlúposti. Zazerajú na teba, nerozprávajú sa s tebou, šepkajú si a nie sú schopní povedať jedno pekné slovo.

Tvoje úspechy nepovažuje za adekvátne a robí si z nich srandu

Žiadne z tvojich úspechov nechce vidieť. Zatvára pred nimi oči a robí si z nich žarty. Nie sú pre neho dôležité a vôbec nechápe, ako sa z nich môžeš radovať. Takto by to vo vzťahu nemalo fungovať, pretože podpora a motivácia patria k láske.

Nedovolí ti mať heslo na mobile

To, že ho má on, je v poriadku. Tebe to však nedovolí, pretože ťa chce mať pod kontrolou. Rád ti pozerá správy, sleduje s kým si píšeš, čo sleduješ a lajkuješ. Nedajbože, aby si o niečom povedala, že sa ti páči. Hádka by bola na streche a už by si nevycúvala.

Ponižuje ťa

Žiadne pekné slovíčko si od neho veľmi dlho nepočula. Stále hovorí len o tom, aká si nemožná, čo všetko nevieš, že si lenivá a mala by si sa o seba viac starať. Vzťah s takýmto človekom nie je správny, pretože by si skôr či neskôr prišla o všetko. Neverila by si si, nemala by si žiadne sebavedomie a bála by si sa byť sama.

Ohovára tvoju rodinu

Príslušníci tvojej rodiny pre neho nie sú dosť dobrí. Vždy si nájde zámienku, aby mohol každú návštevu odmietnuť, poprípade tam všetko skritizovať. Myslí si, že len jeho rodina je dokonalá a tvoju neberie do úvahy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating