Občas sa každému z nás prihodí niečo, pri čom by sa najradšej pod zem prepadol! Trápne momenty sú súčasťou života, hádam, každého z nás. No prežívať ich je omnoho ľahšie, pokiaľ máš pri sebe najlepšiu kamošku, ktorá dokáže celú situáciu odľahčiť a spoločne sa na nej zasmiať. Takže z toho nerob žiadnu drámu. Tu je 7 trápnych momentov, ktoré musíš zažiť so svojou najlepšou kamoškou ešte pred tým, než budeš mať 25!

1. Niekde sa stratíte

Vybrali ste sa na výlet na miesto, kde to ani jedna z vás nepozná a tak to aj dopadlo? Nevadí! Namiesto toho, aby ste nariekali, z toho môže vzniknúť veľké dobrodružstvo, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

2. Ukážete sa v rovnakých outfitoch

Ste kamarátky už roky a tak nečudo, že máte podobný štýl. Nakupujete v rovnakých obchodoch a občas sa stane, že si kúpite úplne rovnaký kúsok. Na tom by nebolo nič zlé, keby ste sa úplnou náhodou v jeden deň úplne nezladili. A to bez toho, aby ste sa na tom dohodli.

3. Budete mať fakt divnú konverzáciu

Keď sa cítiš zvláštne, tak ti pripadá všetko trápne. Môžeš si byť istá, že vo svojich dvadsiatich rokoch určite povedieš nejednú konverzáciu, pri ktorej sa budeš cítiť všelijako, len nie pohodlne. Tie z vás, ktoré to už zažili vedia o čom hovorím.

4. Obidve si začnete spievať, keď pustia pesničku z vášho detstva

Predstav si, ako sedíte niekde v kaviarni, na dome, alebo idete spolu v aute, keď zrazu z rádia začujete hrať slávny hit Shakiry, po prípade niečo od Martina Madeja. Ani sa nenazdáš a začnú z teba spontánne liezť slová danej pesničky, rovnako tak ako aj z tvojej kamarátky. Chvíľu sa zacítite trápne, no potom vám to bude úplne jedno.

5. Kúpiš si niečo fakt komické

Veď rozšírené nohavice sú opäť v móde! K tomu tie našité perličky, to sa predsa tiež nosí. Prídu ti dokonalé až do momentu, kedy v nich stojíš pred svojimi kamarátmi, ktorí sa na nich dobre zabávajú. Nehovoriac o tom, že po vstupe do Ikei sa ti páči každá jedná mini nevyužiteľná vecička, ktorú jednoducho musíš mať! Až kým ju doma nemáš, pohodenú niekde v skrini a totálne nevyužitú.

6.  Si stále tak trochu zamilovaná do spolužiaka zo strednej

Obe si veľmi dobre pamätáte momenty, kedy si na neho mala slabosť. Kedy si opisovala aj tie najmenšie detaily vášho očného kontaktu, či neskôr rozhovoru o školských povinnostiach. Kým ty si sa vtedy videla ako matka jeho detí, on možno ani len netušil, aké je tvoje priezvisko. Pravdou však ostáva, že doteraz má špeciálne miesto v tvojom srdiečku.

Black and white couple 👌 @andreea.mironescu #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

7. Nakúpite si až príliš veľa jedla

Keď si hladná, všetko vyzerá neskutočne lákavo. A keď sú hladné krky dva, všetko sa násobí! Rozhodli ste sa urobiť si pyžamovú párty a nakúpili si všetko jedlo od výmyslu sveta, ktoré však ani jedna z vás nedokázala zjesť. Alebo naopak, zjete ho úplne celé a potom sa obidve cítite trápne a trošku previnilo.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.