Pexels/Olya Kobruseva

Ľudia nie sú stavaní na stereotypy. Potrebujú stále nové podnety, ktoré v nich prebudia vášeň a zvedavosť po dobrodružstve. Rutina vo vzťahu nie je dobrá, čo platí aj pri milovaní.

Ak máš pocit, že ste už s partnerom všetko vyskúšali, si tu správne. Na týchto netradičných miestach ste to ešte určite nezažili. Avšak, musíte rátať s tým, že všetky tieto miesta je lepšie navštíviť večer v neskorých hodinách, aby vás niekto neprekvapil.

Strecha na budove

Najšialenejšie miesto, ktoré však musíš aspoň raz za život vyskúšať. Či už si vyberiete strechu vášho alebo opusteného domu, či vyskúšate niečo podobné nájsť na dovolenke, ráta sa to. Milovanie s výhľadom musí byť.

Odpočívadlo v lese alebo v parku

Originálny nápad, ako si napríklad spríjemniť túru. S priateľom to môžeš vyskúšať už aj toto leto. Pre milovanie na tomto mieste nemusíte čakať do noci, stačí len vedieť, že nikto nie je pred vami, no ani za vami. Ak bude vzduch čistý, môžete si takto prejaviť lásku aj v priebehu dňa.

Futbalové ihrisko

Je tvoj priateľ fanúšik futbalu, či rovno futbalista? Neexistuje žiadne lepšie miesto, kde by ste to mohli vyskúšať. Atmosféra, ktorá pôjde zo štadióna bude citeľná a garantujeme vám, že si tento zážitok budete pamätať navždy.

V kine

Riskantné, no stojí to za to. V dnešnej dobe už nájdeš kiná, v ktorých majú stoličky pre dvoch a ponúkajú k nim aj deky. Môžeš si byť teda istá, že ak budete s partnerom vzadu, nikto si vás nevšimne. Jediné obmedzenie je hlas – budete musieť byť potichu.

Na stanovačke

Alebo aj slovenská romantika. Hlavne v tomto období, kedy sa nedá cestovať do zahraničia ako predtým, idú stanovačky do módy. Keď sa s frajerom rozhodnete, že chcete zažiť divočinu na vlastnej koži, musíte pri tom skúsiť aj milovanie. Nič vás nezblíži viac, než takýto zážitok.

Neskoro večer v kancelárii

Netradičné, no z časti aj romantické. Keď ťa pôjde partner vyzdvihnúť z práce, môžeš ho zatiahnuť do svojej kancelárie. Pravdepodobne tam večer už nikto nebude, preto sa tvoj priateľ nemusí báť, že to bude problém. Zažijete tak milovanie, ktoré sa nemusí opakovať.

Zadné miesto reštaurácie

Na rande je toto miesto ako stvorené. Budete si musieť dávať pozor, no ak budete opatrní a nikto vás nezbadá, zažijete zážitok na celý život. Avšak, pozor – v reštaurácii to nerobí len tak hocikto, musíte byť naozaj otvorení všetkým nápadom, inak z toho môže byť poriadna partnerská hádka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating