Hovorí sa, že na výzore nezáleží. A je to úplná pravda, pretože to, ako vyzeráš, len sčasti dokáže ovplyvniť, ako ťa iní ľudia budú brať. Samozrejme, že sa nemôžeš zanedbávať a mala by si byť upravená, no veľa urobí aj tvoje správanie a to, ako vystupuješ.

Ak chceš byť atraktívnou ženou, ktorá bude stredobodom pozornosti a nikdy sa nestane, že by ťa niekto prehliadol, mala by si sa držať nasledovných tipov. Vďaka nim budeš jednoducho HOT a staneš sa príťažlivejšou aj pre mužov. Už nebudeš mať problém spoznať niekoho nového.

Dôraz klaď na vedomosti

Fyzický výzor je jedna vec, no oveľa cennejšie je to, čo máš vo svojej hlave a v srdci. Mužom sa páčia inteligentné ženy, ktoré nezaujíma len o to, koľko lajkov majú na poslednej fotke. Neboj sa ukázať, ak niečo vieš alebo poznáš správnu odpoveď.

To isté platí o tvojich hodnotách a o tom, aká vo svojom vnútri si. Nie nadarmo sa hovorí, že dôležitejšia je naša duša a nie tvár.

Buď cieľavedomá

Mala by si mať jasno v tom, čo chceš v živote dosiahnuť. Atraktivitu získaš aj tým, že nebudeš vo všetkom nerozhodná. Choď si za svojimi cieľmi a pracuj na tom, aby si sa zlepšovala a posúvala vpred.

Buď sama sebou

Otrepaná fráza, no o to pravdivejšia. Ak si sebavedomá, nebude ti robiť problém byť sama sebou. Nehraj sa na nikoho iného, hovor a rob len tie veci, s ktorými si naozaj stotožnená. Autentickosť sa nedá naučiť, takže ľudia z teba hneď vycítia, že to myslíš úprimne.

Zabudni na negatívne myšlienky

Mysli pozitívne a viac sa usmievaj. Šír medzi ľuďmi dobrú náladu. V dnešnej pesimistickej dobe je to viac ako potrebné. Pokojne buď trochu hravá, ukáž svoj zmysel pre humor a rob ostatným deň trochu krajším. Odrazí sa to na tom, že s tebou budú radi tráviť čas.

Nos červenú farbu

Vedela si o tom, že ľudia, ktorí nosia červenú farbu, sú automaticky posudzovaní za atraktívnejších? Červená je divoká a určite ju nikto neprehliadne. Ak by si bola oblečená v sivej ako myška, bolo by náročnejšie presvedčiť ľudí o svojej atraktivite.

Zdravý životný štýl

So sebavedomím a cieľavedomosťou ide ruka v ruke aj zdravý životný štýl. Mala by si sa zaujímať a starať o to, ako vyzeráš a čo ješ. Zdravie je prvoradé, preto by si to nemala podceňovať. Dobrá fyzická kondícia sa odzrkadlí aj na tvojom duševnom zdraví.

Dávaj si pozor na reč tela

Chodievaj vystretá a pozeraj sa priamo pred seba. V žiadnom prípade sa nechúľ do klbka a nezízaj do zeme. Buď voči ostatným ľuďom otvorená, o čom by mali svedčiť aj tvoje pohyby a gestikulácia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.