Dvojica si pozerá do očí
Unsplash/Katie Wallace

Niektoré dnešné vzťahy už nie sú také trvácne a je náročnejšie na začiatku zistiť, či to má nejakú budúcnosť. Možno si premýšľala nad tým, ako otestovať svojho frajera, aby si zistila, či ťa skutočne miluje. Máme pre teba 7 spôsobov, ako to urobiť.

Prvých 5 patrí k tým bežnejším a môžeš ich pokojne aj skombinovať. Na záver sme si nechali aj dva trochu odvážnejšie a kontroverznejšie tipy. No možno práve vďaka nim zistíš, na čom vôbec si.

Rozprávajte sa o budúcnosti

Zisti, či s tebou počíta vo svojich plánoch do budúcnosti. Používaj na neho otvorené otázky, aby to nemohol odbiť jednoduchým áno alebo nie. Ak sa ho opýtaš, kde sa vidí napríklad o 5 rokov a začne hovoriť aj o veciach, v ktorých figuruješ ty, je to dobré znamenie.

Dokáže robiť kompromisy?

Ak ťa skutočne miluje, bude ochotný robiť kompromisy. Nebude sa silou-mocou snažiť dosiahnuť svoje, aj na úkor toho, že by ti tým ublížil. Partnerský vzťah je o robení kompromisov, preto tento bod nepodceň.

Aký má vzťah s tvojimi blízkymi?

Nikto si nemusí sadnúť s každým, no pozri sa na to, ako vníma tvoju rodinu alebo priateľov. Stretol sa s nimi vôbec, a ak áno, ako sa v ich spoločnosti správa? Prípadne ti povedal úprimne do očí niečo, čo mu prekážalo a čo si nechcel nechať pre seba? Ak k tebe dokáže byť úprimný, vyzerá to naozaj sľubne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating