Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Všetky ženy sa minimálne raz za život ocitli v situácii, kedy o nich muž nejavil záujem a nevenoval im dostatočnú pozornosť. Je to v tomto období aj tvoj problém?

Pokiaľ sa chceš s partnerom milovať, no on nemá chuť, týmito 7 spôsobmi ľahko upútaš jeho pozornosť.

Zvodná spodná bielizeň

Najjednoduchší spôsob, ktorý môžeš vyskúšať. Určite si už čítala o tom, že muž je vizuálne stvorenie, preto ho najrýchlejšie zaujmeš vzhľadom. Obleč sa do zvodnej bielizne a provokuj ho. Ak nechceš ísť hneď na „vec“, môžeš si na bielizeň obliecť šaty a urobiť partnerovi striptíz.

Odhalená fotka

Predstav si situáciu. Tvoj priateľ robí niečo v záhrade, pri počítači, v kuchyni alebo sa len díva na televíziu. Čo asi urobí, keď mu od teba príde správa s odhalenou fotku, na ktorej budeš ty? Vzruší sa a okamžite sa mu postaví. Keď chceš upútať jeho pozornosť, ide to aj týmto originálnym spôsobom.

Jeho obľúbené jedlo

Láska ide cez žalúdok. Aj keď je lepšie najesť sa až po milovaní, v niektorých prípadoch môžeš urobiť výnimku. Najmä v krízovej situácii, keď si ťa partner nevšíma. Navar a naservíruj mu jeho obľúbené jedlo. Moment okoreníš aj tým, že pod zásterou nebudeš mať nič – len svoje rozpálené telo.

Zvádzanie

Chlap sa veľmi rád zabáva. Ak máš energiu a odvahu, vyskúšaj ho zvádzať. Pokojne si môžeš vymyslieť fiktívnu situáciu, do ktorej ho zapojíš a tak spolu zahráte scénu ako z filmu pre dospelých. Taktiež to môžete považovať za predohru, pretože po vášnivom zvádzaní na teba dostane chuť určite.

Uspokojovanie samej seba

Odvážny spôsob, ktorý môžeš zvoliť, ak budeš naozaj v koncoch. Muž má v posteli rád experimentovanie a nové podnety. Veríme, že toto je jeden z nich. Pokiaľ chceš upútať jeho pozornosť, začni sa uspokojovať sama. Sadni si tak, aby mal na teba dobrý výhľad a venuj sa sama sebe. Rozpáli ho to.

Slová uznania

Každý chlap túži po tom, aby bol pre svoju partnerku hrdinom. Získať jeho pozornosť si môžeš aj komplimentmi, pochvalou a slovami uznania. Keď bude vedieť, čo všetko pre teba znamená, myšlienky sa mu presmerujú len na milovanie s tebou. Bude sa cítiť ako najväčší pán planéty.

Nedostupnosť

Posledným účinným bodom, no aj trochu zákerným, je hra na nedostupnosť. Keď máš chuť na milovanie, no tvoj partner nie, ani ti nevenuje svoj čas, pozornosť, záujem, správaj sa nabudúce rovnako. Rýchlo pochopí, čo spôsobil a bude sa snažiť o to, aby to napravil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.