Pár sa bozkáva

Ako vieš, že ťa tvoj partner úprimne miluje? Veríš jeho slovám alebo si z tých, ktoré presvedčia skôr činy? Ak patríš do druhej skupiny, potom už asi dobre vieš, že práve skutky v rôznych momentoch sú tým, na čom skutočne záleží. Nepotrebuješ počuť „ľúbim ťa“, ak ti to nevie naozaj dokázať.

Poď sa pozrieť na 7 situácií a vecí, ktoré muž robí iba vtedy, ak sú jeho city k tebe naozaj skutočné.

Venuje sa s tebou tvojej záľube

Chodenie po umeleckých výstavách ho veľmi nebaví, ale to, že s tebou môže tráviť čas, pri ktorom si spokojná, mu za to stojí. Vidíš na ňom, že sa snaží venovať tomu, čo máš rada, pretože ti chce urobiť radosť a akceptuje ťa.

Muž si všimol ženu
zdroj: Pexels/Ron Lach

Pomáha ti, keď máš problém

To, že máš osobný problém pre neho neznamená, že sa má vzdialiť, nech si to vyriešiš. Je tu pre teba, aby ti pomohol, či už skutkom alebo radou. Ťahá ťa vpred a podporuje ťa.

Naozaj ťa počúva

To, čo povieš, si naozaj pamätá. Nie je ako tí muži „jedným uchom dnu a druhým von“. Občas sa zarazíš, ako si o tebe môže pamätať toľko detailov.

Vie, ako ti urobiť radosť

Nekupuje ti veľké kytice a ani nemíňa stovky, aby ťa ohúril v drahej reštaurácii. On presne vie, čo ti spraví radosť, aj keď by to mali byť len obyčajné sušienky, ktoré ti tak chutia. To sú tie maličkosti, na ktorých záleží.

Pár pod stromom v jeseni
zdroj: Pexels/Flora Westbrook

Nepovie ti „nie“

Nezáleží na tom, či ho poprosíš, aby po teba prišiel do iného mesta v noci alebo o to, aby len vyniesol odpadkový kôš. On ti nepovie nie, vždy rád pomôže. Nie je to však o tom, že by bol pod papučou, len má dobré srdce.

Nie je to len o milovaní

Váš vzťah neberie len ako možnosť … veď vieš čo. Keď pri tebe leží, je rád, že si s ním. Hladí ťa po vlasoch, bozkáva po rukách, no netlačí na teba. Vieš, že s tebou nie je len pre to jedno.

Dáva si pozor, aby ťa nezahanbil

Nechceš ho meniť, no niekedy sú situácie, pri ktorých chceš, aby sa správal ukážkovo. On vie, že ti napríklad záleží na akcii, kde budú tvoji kolegovia a tak sa snaží, aby bol tvojou pýchou. A ty si to vážiš, lebo vieš, že zahryznúť si do jazyka či dať si na seba kravatu znamená, že ťa úprimne miluje.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating