instagram/nastjastasia

Keď na svojho priateľa myslíš aj v zaneprázdnený deň, naozaj ho ľúbiš. Pokiaľ ho chceš len tak z lásky potešiť, si tu správne. Nie sú to iba ženy, ktoré túžia po darčekoch a pozornosti. Rovnako si ich vážia a tešia sa z nich aj muži. Navyše, tvoj partner ťa potom bude nosiť na rukách.

Tieto tipy a triky by si mala vyskúšať.

Prines mu kávu do práce

Káva je najobľúbenejší nápoj na celom svete pre väčšinu z nás. Nič ňou nepokazíš. Ak vieš, že má tvoj priateľ v práci dlhý deň, cestou z tej tvojej sa u neho zastav a prines mu čerstvú kávu. Určite to ocení (aj to, že ťa mohol vidieť).

Dopraj mu „voľný“ deň bez rozhovoru

Je všeobecne známe, že ženy rozprávajú viac, než muži. Pokiaľ sa si v klasickom vzťahu, túžiš sa rozprávať každý deň. Tvoj frajer ťa musí počúvať, odpovedať na otázky a zapájať sa. Priamo ti to nepovie, no niekedy je z toho znudený a nebaví ho to. Oveľa radšej by si išiel zapnúť televíziu či hrať playko. Najviac ho potešíš, keď mu dopraješ voľný deň. Nebudeš na neho tlačiť s konverzáciou a nebudeš od neho požadovať odpovede.

Dovoľ mu sledovať futbal/ hokej

Tento bod nadväzuje na ten predchádzajúci. Buď k sebe úprimná, väčšinu času určite pozeráte to, čo vyberieš ty. Tvoj priateľ nemá kontrolu nad výberom filmu alebo seriálu. Pokiaľ ho chceš potešiť, dovoľ mu pozerať to, na čo má chuť on. Uvidíš, že ti to pri najbližšej príležitosti oplatí.

Priprav mu večeru s láskou

Láska ide cez žalúdok. Je to starý, ale pravdivý fakt. Pre muža nie je nič lepšie, než chutné jedlo pripravené doma. Nič nepokazíš, keď stavíš na jedlá, ktoré sú výživné a k tomu zdravé. Môžeš vyskúšať talianske rizoto, kuracie mäso s omáčkou, alebo domáce tortily.

Prekvap ho večer domácim drinkom

K dobrému jedlu neodmysliteľne patrí aj drink. Nemusíš mať kurz na to, aby si ho aj doma pripravila tak skvele ako v bare. Stačia ti len správne ingrediencie a tvoje odhodlanie. Partnerovi tým určite ulahodíš, pretože bude vidieť, akú šikovnú priateľku má doma. Navyše, drink pripravený doma stojí menej, než v bare a je ho viac. To sa oplatí, nie?

Daruj mu e-knihu

Hoci nie je čítanie u mužov tak populárne ako u žien, tiež čítajú. Keď chceš frajera potešiť, no nevieš akú knihu by ocenil, opýtaj sa jeho najlepšieho priateľa. Ten ho detailne pozná a pokiaľ spolu máte vybudovaný dobrý a priateľský vzťah, určite ti neporadí zle. Môžeš mu dôverovať.

Pošli mu vášnivú fotku

Vzťah by sa nemal dlhodobo držať v stereotype. Najmä nie v spálni, pretože to potom môže vyústiť do iných problémov. Ako svojho priateľa jednoducho potešíš? Keď mu pošleš fotku v krásnej spodnej bielizni. V práci ho to príjemne rozptýli a bude sa na teba veľmi tešiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating