Ruku na srdce, vždy hovoríš to, čo si naozaj aj myslíš? I keď sa snažíme byť úprimné, niektoré veci si nechávame radšej pre seba. A tak isto to majú aj muži. Oni tiež majú svoje tajomstvá, ktoré nevešajú každému na nos a radšej sa s nimi svojim partnerkám nepriznávajú. No pritom nejde o nič zlé.

Toto je 7 najväčších mužských tajomstiev, o ktorých by si mala vedieť. Možno ti to pomôže lepšie pochopiť svojho drahého a jeho správanie. Vedela si, že tieto veci im robia starosti?

Aj muži majú city

Chlapi neplačú. Naše polovičky sa zvyknú hrať na tých najtvrdších a najsilnejších ľudí, no pravdou je, že aj oni majú svoje city. Veľa z nich sa však hanbí ukázať ich. Možno že ich nerozplače romantický film rovnako ako teba, ale môže sa ich dotknúť niečo nevhodné, čo im povieš.

Nie každý muž je naozaj sebavedomý

Aj keď sa muži hrajú na dokonalých „mačov“, ktorí sú si vedomí svojho vzhľadu, v skutočnosti nemusia byť tak sebavedomí, ako si myslíš. Aj ich môže trápiť nejaké to kilo navyše alebo to, že kamoš má väčšie svaly a tehličky na bruchu.

Pomoc od žien ocenia

Ak je niečo, s čím môžeš mužovi pomôcť, pokojne to urob. Aj keď sa tvária, že pomoc nepotrebujú a všetko vedia urobiť sami, tvoju pomoc ocenia. Nie, že by to bez teba nedokázali, ale majú radi pocit, ak žena sama od seba chce. Stačí, že budeš pri ňom a budeš mu robiť spoločnosť.

Túžia po väčšej podpore

Ženy od mužov automaticky očakávajú podporu, no prečo ju nedokážu opätovať? Aj chlap chce cítiť, že si tu pre neho a chceš ho podporiť v dosahovaní jeho snov. Obyčajné frázy typu, že mu veríš a vieš, že to zvládne, ho dokážu povzbudiť a dodať mu sebavedomie.

S koľkými ženami si spal?

Presné číslo sa nedozvieš možno nikdy. Pretože nemôžeš vedieť, či to prikrášľuje a povie viac, aby sa cítil dôležito, alebo radšej uberie, aby ťa neodstrašil. To isté platí o tom, že ti neprezradí, či svoju partnerku niekedy podviedol.

Netradičné túžby v posteli

Chlapi radi experimentujú aj v posteli, možno trochu viac ako my ženy. No ak necíti podporu a bojí sa toho, že by u ženy nenašiel pochopenie, svoje túžby a sny si radšej nechá pre seba. Možno sa potom uspokojí len nejakým filmom pre dospelých. Rozprávajte sa o tom, čo by ste chceli vyskúšať.

Čo si o tebe myslia jeho kamaráti

Nikde nie je napísané, že ťa musia mať všetci radi. A niekedy sa môže stať, že si nesadla práve jeho kamarátom. S takouto vecou sa však chlapi nepochvália, aby svoje polovičky nezranili alebo neurazili. Ak sa jeho kamoši s tebou nechcú stretávať, netlač na pílu a nechaj to tak. Veď ty ho tiež neťaháš na každú kávu s kamoškou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.