Pravdou je, že tetovanie si môžeš dať kam len chceš. No existujú miesta, ktoré sú na tetovanie vhodnejšie. Do úvahy treba brať možné zmeny, ktoré sa s tvojim telom udejú počas starnutia. Tehotenstvo, strie, či rôzne iné okolnosti môžu ovplyvniť to, ako tetovanie bude vyzerať s pribúdajúcimi rokmi. Pri farbených si treba dávať pozor na to, aby neboli vystavené slnku a tak nevybledli. My ti prinášame 7 najlepších miest, kam môžeš zvečniť to, čo chceš.

1. Kľúčna kosť

Ak túžiš po tetovaní vo vrchnej časti tvojej hrude, kľúčna kosť je ideálna. Je to miesto, ktoré sa dá ľahko skryť pred slnečným žiarením a navyše počas starnutia sa koža na kľúčnej kosti až tak nemení.

2. Vnútorná strana ruky

Ak tráviš veľa času na slniečku a chceš tetovanie na ruku, tak by si mala zvoliť jej vnútornú časť. Tá je preň takmer nedosiahnuteľná. Tetovanie v tejto časti ti vydrží dlhšie ako nové.

World atlas tattoo 🌎🌴 Do you guys like it? Follow @inkspiringtattoos for more

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

3. Chrbát

Znova je to tým, že chrbát nie je tak často vystavený UV lúčom a tým pádom je výdrž tetovania omnoho dlhšia. Nepodlieha blednutiu a vypadávaniu farby. Navyše ani koža na chrbte sa rokmi veľmi nemení.

This back piece 😍💧 Follow us @tattooinkspiration for more! – Artist: @iliana_rose

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

4. Vrch stehna

Opäť je to tým, že stehno častejšie chráni oblečenie. No ak sa rozhodneš nosiť krátke nohavice alebo sukňu, jednoducho si svoje tetovanie môžeš natrieť krémom na opaľovanie a je to.

5. Línia vlasov

Línia tesne pod vlasmi na krku, je skvelým miestom pre tvoje nové tetovanie. Dá sa skryť kedy to budeš potrebovať a navyše to vyzerá decentne.

6. Rebro

Tetovanie na rebro, ktoré nezasahuje až na brucho je výbornou voľbou. Po prvé, sú rebrá často chránené pred slnkom a po druhé, nemajú tendenciu sa rozširovať či zvrašťovať.

Tag someone who would love this tattoo 🌹

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

7. Rameno a lýtko

Pokožka na týchto miestach nepodlieha starnutiu v takej miere ako na iných.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.