Pexels/Jonathan Borba

Väčšina žien túži po dokonalej rozprávkovej svadbe. Deň D patrí len nám a práve my sme stredobodom pozornosti v najkrajších šatách a s dokonalou vizážou. 

Svadba môže byť nezabudnuteľným dňom len v prípade, ak sa beriete naozaj z lásky a obaja po svadbe túžite. Čoraz častejšie sa však stretávame s tým, že sa ženy vydávajú z nesprávnych dôvodov, a potom sa čudujú, prečo ich manželstvo stroskotá.

Vybrali sme pre teba sedem najhorších dôvodov na svadbu. Ak túžiš po tomto dni aj ty, no ženie ťa jeden z týchto dôvodov, radšej si to ešte rozmysli.

Ste spolu už veľmi dlho

Ste spolu už niekoľko rokov, tak si si zmyslela, že by ste sa už mali zobrať? Áno, svadbu by ste nemali uponáhľať a mali by ste sa vziať až potom, keď sa poriadne spoznáte. Ale to, že ste spolu už niekoľko rokov, nemusí hneď znamenať, že ste spolu aj šťastní. Určite je svadba to, čo obaja chcete?

Chce to od vás rodina

Rodina niekedy dokáže vytvoriť veľký nátlak. Určite by si sa však nemala vydávať len preto, že to chcú oni. Hovorí sa, že svadba je najmä oslavou pre rodinu, ale ak sa na to ešte necítiš, je to úplne v poriadku. Má to byť predsa tvoj výnimočný deň, nie ich.

Nečakane si otehotnela

Bábätko ste plánovali až po svadbe, no situácia sa vyvinula inak? To, že si tehotná, neznamená, že musíte narýchlo zbúchať svadbu. Veľa tehotných žien si ju nedokáže plnohodnotne užiť. Nie je nič zlé na tom, ak sa vezmete, keď vaša dcéra či syn vyrastie.

Chceš nejakú zmenu

Váš vzťah je plný stereotypu a ty túžiš po nejakej zmene? Svadba nie je tá správna zmena. Nemysli si, že po tomto jednom dni sa zrazu všetko zázračne zmení a vy dvaja budete spolu tráviť všetok čas a budete sa správať ako na začiatku vzťahu. Skôr či neskôr opäť upadnete do stereotypu.

Neklape vám to a myslíš si, že svadba to zachráni

Mali ste už medzi sebou nezhody alebo nebodaj jeden z vás dvoch už podviedol. Svadba nie je zázračnou náplasťou, ktorá by dokázala dať vzťah dokopy. Ak spolu nie ste šťastní, po svadbe sa to nezmení. Alebo len na krátko.

Chceš byť stredobodom pozornosti na svadobnej hostine

Chceš svadbu len preto, aby si sa mohla predviesť a byť stredobodom pozornosti? Sama musíš tušiť, že z takýchto dôvodov sa ľudia neberú. Ak túžiš po pozornosti, radšej zorganizuj nejakú oslavu, kam si pozveš svojich blízkych. Nevyužívaj na to svadbu.

Vydávajú sa aj tvoje kamošky

Každá kamoška v tvojom okolí sa už zasnúbila alebo vydala a neustále do teba hučia, kedy konečne pôjdu na tú tvoju svadbu? Ide o podobný problém ako u rodiny. Nenechaj sa ovplyvňovať. Viem, že sa im chceš vyrovnať, no ak sa vydáš len z takéhoto dôvodu, nemusí to dopadnúť najlepšie.

Vydávať by si sa mala z lásky a preto, že to chcete obaja. Ak organizujete svadbu na základe jedného z týchto dôvodov, mala by si si to ešte rozmyslieť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating