Dvojica sa bozkáva

Svojich partnerov sa snažíme potešiť vo všetkých oblastiach, teda aj v tej milostnej. Stále však existuje niečo, čo muži neznášajú v posteli, aj keď to niekedy nechcú priznať. My sme preto pár z nich vyspovedali, aby sme zistili, ako by sa podľa nich mali ženy správať. 

Samozrejme, že každý chlap je iný a to, čo prekáža jednému, môže inému zase vyhovovať. Ber to aspoň ako inšpiráciu na to, nad čím by si sa mala zamyslieť. Možno že niektoré z nasledovných vecí robíš aj ty sama.

Čo muži neznášajú v posteli?

„Hygiena je pre mňa veľmi dôležitá. Nepríjemný zápach alebo nedostatočná osobná hygiena je pre mňa niečo, čo nedokážem tolerovať. Každá žena by sa o seba predsa mala vedieť starať.“ (Milan, 32)

Muž a žena
zdroj: Pexels/Vitaliy Izonin

„Pre mňa je veľmi dôležité, aby moja partnerka prejavovala trochu záujmu a odhodlania. Rozčuľuje ma, ak medzi nami chýba vášeň a ak mám pocit, že som jediný, kto sa snaží.“ (Peter, 25)

„Nepáči sa mi, keď žena nedokáže povedať to, čo sa jej páči a čo by chcela vyskúšať. A pritom by to mohlo byť oveľa krajšie aj pre ňu, pretože niekedy naozaj neviem, čo jej robí dobre.“ (Michal, 31)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating