Máte problém nájsť s partnerom vhodné miesto pre vaše víkendové rande? Alebo je vaša kamarátka v depresii a vy sa už nemôžte ďalej prizerať na to, ako do seba za dverami svojej izby tlačí už tretí kýbel zmrzliny? Tak či onak, inšpirujte sa z mojich nápadov! 🙂

1. La Putika

Vhodnejšie skôr pre single kamarátky, ktoré milujú ríbezľové víno a úžasné domáce pikantné nachos. Zariadenie podniku je veľmi vkusné, prevládajú drevené stoly so starožitnými obrazmi, ale rozhodne sa tam nebudete cítiť ako v minulom storočí. Okrem bohatého výberú vína vám tam doprajú aj banánový shake, ochutené pivá a iné dobroty. Všetko za super ceny 🙂 Ó a čo je najlepšie, cez internet si môžete stôl „na istotu“ rezervovať.

foto: leinsvet.blogspot.com

2. Bar Metropol

Možno ste o ňom ešte donedávna ešte nič, rovnako ako ja, nepočuli. Objavila som ho pri mojom stalkovaní stránky zlavomat.sk. Predsa len, doba je ťažká, a ťažko pracujúce študentky si nemôžu dovoliť platiť všetko za plnú cenu. Nachádza sa rovno v centre BA, blízko Medickej záhrady. Predávajú tam úžasné litrové nealko drinky a tanečný parket by tromfol aj hocijaký klub v L.A.

3. Cinemax Bory Mall

Áno, kiná sú predsa všade, ale toto má niečo do seba. Pri vstupe máte kaviareň s občerstvením ladenej do tmavo-sivej a červenej farby. Nachádza sa tam nespočetne veľa moderných, útulných sál, ktoré sa otvárajú sami. Keď som sedela v tých ich úžasných sedačkách, mala som pocit, že som doma. Tak pohodlne mi ešte v žiadnom kine nebolo- sú tam aj navyše V.I.P. sekcie, kde máte rôzne výhody.

4. Chillout garden

Pokiaľ ste rovnaký shisha závislák skombinovaný so zbožňovaním malinových coctailov ako ja, tu budete na správnej adrese. Nachádza sa to pri Primacionálnom paláci, je to mierne schované, ale s trochou šikovnosti to nájdete. Je to novootvorený podnik, výborná obsluha, dokonalé miesto na oddych- chvíľami som sa tam cítila ako v budhistickom chráme (hoci som nikdy žiaden nenavštívila, takto si ho predstavujem v mojej hlave).

foto: restu.sk

5. Prerelax centrum

Tentokrát niečo pre zamilované páriky, ktorých už nebaví v najbližších dňoch vysedávať doma. Čo tak zájsť do sauny, na kyslíkovú terapiu a do extra vírivej vane? Nebudete síce v úplnom súkromí, ale v danej atmosfére vám to bude jedno. Po absolvovaní všetkých procedúr sa budete cítiť ako znovuzrodení a upevníte svoje puto, takýto wellness zážitok vás len zblíži. P.S. Nachádza sa to na samom konci Dúbravky.

6. Čokoládovňa na Laurínskej ulici

Je malá a útulná, a čo je lepšie- veľa ľudí o nej nevie. Majú tam rôzne druhy horúcich čokolád- od bielej až po nugátovú, pričom si do nej môžete prihodiť napríklad marshmallows, banán, alebo vaše iné obľúbené ovocie. Výber káv taktiež nie je zlý, ceny sú viac ako výhodné. Nachádza sa to blízko Hviezdoslavovho námestia 🙂 Tak šup šup, nakŕmte svoj apetít.

3jE1sDfoto: skyscrapercity.com

7. Aquapark Senec

Nie, neprepadám z geografie, viem, že Senec nie je časť Bratislavy, ale delí ich od seba pár kilometrov. To však neznamená žiaden problém- tento mesiac majú v ponuke skvelé wellness večery za zvýhodnené ceny, v lete sa môžete vyblbnúť na tobogánoch a pri sexy plavčíkoch predstierať to, že neviete plávať, aj keď chodievate každý týždeň pravidelne na Pasienky(plaváreň). To bol žart. Aj keď, je len na vás, či to tak budete brať alebo nie 🙂 Vodný raj vás očakáva!