instagram/couple

Povieme to, ako to je – nie všetky ženy dokážu s mužom flirtovať a už vôbec nie všetky ženy dokážu spraviť nejaký ten prvý krok k tomu, aby si ich všimol muž, ktorý sa im páči. Nemusíš sa hrať na zvodnú a skúsenú dámu, u chlapa zaboduješ aj vďaka týmto maličkostiam!

Úsmev nestojí nič

Kto by sa nezamiloval do niekoho, kto sa na neho úprimne usmeje? No dobre, minimálne si ťa veľmi dobre zapamätá! V každom prípade, pozitívne vnemy v nás rezonujú dlho a ak mu vylepšíš úsmevom náladu, jeho postoj k tebe sa podvedome bude nakláňať k sympatiám.

Pochváľ ho

Áno, aj muži milujú, ak dostanú kompliment. Pochváľ mu nový účes, outfit, parfém či to, ako skvele niečo zvládol. Nie je nič ľahšie, ako pohladkať mužské ego pár vetami.

Buď zvodná

A tým sa nemyslí hlboký výstrih a minišaty. Oveľa viac zvodnejšie sú pre mužov ženy, ktoré vyzerajú elegantne a tajomne, ktoré majú pekne upravené vlasy, jemnú manikúru a parfém, ktorý očarí.

Na nič sa nehraj

Muži neznášajú, keď sa ženy hrajú na niečo, čím nie sú. Chcú mať po boku prirodzené a spontánne polovičky, nie slečny, ktoré žijú dvojaký život, aby vyzerali „lepšie“. Aj tak by ťa časom odhalil a to by ho len sklamalo.

Ukáž mu, v čom si dobrá

Ak je to tvoj spolužiak, pomôž mu s učivom, ak je to kolega, ukáž mu, ako dobrá v práci si, keď je to kamarát, vyzdvihni v konverzácii svoj talent. Koníčky, záľuby, hocičo, čo by ho mohlo zaujať a čo ťa robí výnimočnou. U každej sa taká vec nájde!

Nechaj ho, nech ti pomôže

Toto je vec, ktorá rovnako pohladí jeho ego. Niekedy je nevinná lož dobrá k tomu, aby sa pohli ľady. Ak je v niečom zručný alebo sa vyzná, opýtaj sa na pomoc/radu. On sa bude cítiť ako pán dôležitý a ty budeš mať čas vytiahnúť na neho iné zbrane.

Zaboduj u jeho kamošov

S tým nič nenarobíš – ženy majú veľké plus, ak sa priatelia s kamošmi svojho vyvoleného. A muži svojich kamošov počúvajú. Takže, ak sa budeš páčiť im, si len krôčik od toho, aby ťa zbožňoval aj on.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating