Instagram/kristinjohns

Aj keď si môžeš byť láskou svojho partnera na 100 % istá, vždy je dobré si to pripomenúť slovami či skutkami. Je krásne vedieť, ako vám na sebe záleží, bez ohľadu na to, či ste spolu mesiac alebo 10 rokov. Lenže, nie každý to vie dať najavo tak, ako by ten druhý možno čakal. Niekedy určite premýšľaš nad tým, či mu chýbaš rovnako, ako on tebe, keď práve nie ste spolu. 

Možno ti nevolá každú chvíľu alebo ti nepíše správy o tom, že na teba myslí, no je tu zopár vecí, ktoré to povedia za neho!

Pošle ti to, čo vystihuje jeho pocity

Možno to nevie napísať priamo, ale čítať sa dá aj medzi riadkami a dnes je vďaka online svetu oveľa viac spôsobov, ktorými si môžeš byť istá, že na teba práve myslí. Keď ťa označí pod fotkou, ktorá vás vystihuje, keď ti pošle obrázok, ktorý sa podobá obsahom na váš vzťah či link na pesničku, ktorej slová ti vyznajú lásku za neho.

Sú to maličkosti, no aj napriek tomu vieš, že keď to videl či počul, myslel pri tom iba na teba a musel ti dať o tom vedieť. 

Má tvoju fotografiu

Na nočnom stolíku, v peňaženke či na pozadí v telefóne, na tom nezáleží. Možno sa ti to zdá trochu „staromódne“, no fotografie sú tou najkrajšou spomienkou a pripomienkou toho, že v našom srdci má niekto čestné miesto. A aj keď je možno ďaleko, na pár hodín či dní, chceme ho mať pred očami.

Príde ťa vyzdvihnúť z práce

Odprevádza ťa do školy, príde po teba do práce, odvezie ťa do mesta, jednoducho, chce byť s tebou každý moment, ktorý to pôjde. Nechce strácať čas tým, že ťa bude doma čakať, keď vie, že ti príchod potrvá. Radšej sa uistí, že sa domov, či niekam inam, dostaneš v poriadku.

Pripraví ti večeru či iné prekvapenie

Keď očakáva tvoj príchod a chce ti dať najavo, že si mu chýbala, snaží sa ti veci uľahčiť a pripraviť pekné chvíle, ktoré si obaja užijete. Ak vie, že si mala ťažký deň, uvarí ti večeru, donesie kvet, len tak, pre radosť alebo ťa pozve do kina, aby si na chvíľu vypla a zároveň si užila rande s ním.

Ide o pozornosti, ako keď ti kúpi obľúbenú čokoládu, lebo si po ceste k tebe spomenul, že máš svoje dni a chce ti bolesti spríjemniť.

Ozve sa, aj keď sám nemá čas

Dobre vieš, že má veľa práce a povinností, no aj napriek tomu si medzi nimi nájde čas, aby ti odpísal na správu, pretože nechce, aby si si myslela, že na teba zabudol. Má svoje priority a medzi ne patríš aj ty, preto si vždy urobí chvíľu na to, aby ti dal vedieť, čo robí a zároveň sa opýtal na to, ako sa máš ty.

Venuje ti dlhé objatie

Keď sa stretnete, dlho a intenzívne ťa drží v náručí, aby si vychutnal ten moment, keď je opäť s tebou. Možno mu z úst nejdú slová ako chýbala si mi, no jeho objatie a bozky to povedia za neho. Nie je nič krajšie, ako v jeho náručí pocítiť, že je naozaj rád, že si už pri ňom.

Pomôže ti s úlohami

Ak máš nejaké povinnosti, ktoré nemôžeš odložiť, je ochotný ti s nimi pomôcť. Nie len, aby bol pri tebe, nech už robíte čokoľvek, ale aj aby si to mala vybavené čím skôr a mohla tak tráviť čas radšej s ním. Je to zároveň dôkaz toho, že to s tebou myslí vážne, inak by svoj čas neobetoval úlohám, ktoré sa ho netýkajú.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating