Žena a muž vo vášnivom objatí, nasleduje milovanie
Unsplash/Dainis Graveris

Netvárme sa, že to u nás za dverami spálne vyzerá tak, ako v romantických filmoch. Občas to nie je o toľkej vášni, experimentovaní a … čase. Realita vyzerá aj tak, že síce máš na svojho partnera chuť, ale raz-dva je po zábave, pričom občas to vyzerá, akoby ste to robili zo zvyku. Milovanie je pritom veľmi dôležité a ovplyvňuje celý vzťah. Ako mu teda dodať iskru?

Nemusí to byť o tom, že sa už nemáte radi, len sa dostanete do nejakého stereotypu. Našťastie, oživiť si milovanie môžete veľmi ľahko a rýchlo. A to aj bez latexového kompletu a biča v ruke.

Milovanie ako z filmu

Stlmiť svetlo a zapáliť sviečky. To znie ako veľmi ľahký a prvoplánový nápad, no aj napriek tomu to ľudia málokedy urobia. Odporúčame si kúpiť LED sviečky na baterky, tak sa aspoň nemusíte o nič strachovať. Tma a horiace plamienky vedia navodiť úplne inú atmosféru.

Pravý muž
zdroj: Unsplash/Katie Wallace

Hudba v pozadí

Čo takto nahodiť si na playlist nejaké pohodové pesničky, ktoré sú o láske alebo majú melódiu, ktorá vás dokáže rozpáliť? Ak nestimulujete oči, aj sluch vám môže dosť pomôcť. Napríklad, nejaká pieseň ti môže aj zdvihnúť sebavedomie. Ide to aj úplne bez slov.

Milovanie v inom prostredí

Vymeňte svoju spálňu za inú izbu alebo, ideálne, za úplne nové miesto. Auto, chata, hotelová izba, izba u vašich priateľov na párty (kto to kedy neskúsil?). Trošku vzrušenia z toho, že vás môže niekto nachytať, vám vyrobí perfektné spomienky.

Nová spodná bielizeň

Dnes už nie sú zvodné nohavičky drahou záležitosťou, čipkovanú bielizeň nájdeš aj v čínskych obchodoch. A ak bude len na jedno použitie, nebude ti ani ľúto, ak by ju z teba chlap doslova roztrhal. Keď na tebe uvidí niečo nové, dostane ho to.

Pár má rande na lúke
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Čo ponúkne chladnička

Jahodový džem, sladká šľahačka alebo čokoládový puding? Pozrite sa, čo máte doma a čo by ste mohli jeden z druhého … veď vieš, ochutnať. Nájdite v sebe hravosť a zahoďte hanblivosť za hlavu.

Poďte sa zahrať

Hravosť vo vás môžu prebudiť aj tie najrôznejšie pomôcky, ktorých sú na trhu stovky. Ak máte peniaze na investovanie, choďte na spoločný nákup (nie, predavačka vás nebude odsudzovať) a vyberte si niečo, čo vás zaujme.

Milovanie naslepo

Posledným tipom je milovanie „naslepo“. Nechaj si zviazať oči šatkou, urob to jemu alebo si oči zavrite obaja naraz, aby ste sa vnímali hlbšie len vďaka dotykom a bozkom. Bude to ako keby si bola v posteli s niekým úplne novým.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating