Pexels/Katerina Holmes

Na začiatku ťa musíme upozorniť, že všeobecne dokonalý vzťah neexistuje. Existuje len dokonalý vzťah presne pre teba, avšak to neznamená, že bude idylický aj pre niekoho iného.

Týchto 7 krokov ti zaručí, že tvoj vzťah bude perfektný v každej chvíli.

  1. V začiatkoch vzťahu sa nestretávaj s priateľom každý deň. Vieme, že to môže byť náročné, no len vďaka tomu si váš vzťah udrží iskru a každým stretnutím sa na seba budete tešiť.
  2. Snaž sa o sebe neprezradiť všetko. Chlap potrebuje ženu spoznávať. Nezáleží na tom, či je vo vzťahu rok alebo aj desať. Nikdy sa nesmieš stať pre muža nezaujímavou a nudnou.

  1. Vytvorte si na začiatku svoje malé zvyky. Či už to bude rande jedenkrát do týždňa, v stredu spoločná večera, kino raz za mesiac, večer spoločenských hier alebo víkendy v horách je len na vás. Dôležité je, aby vás spájalo niečo, čo budete pravidelne opakovať.
  2. Často sa rozprávajte o svojom intímnom živote. Hoci si možno povieš, že po pár rokoch už budeš poznať, čo tvoj partner v posteli chce, nie je to pravda. Človek sa neustále mení. Aby vám to fungovalo, musí vám to ísť aj v posteli.

  1. Nevynechávajte rodinné akcie a oslavy, taktiež stretnutia s priateľmi. Vďaka nim sa lepšie spoznáte a uvidíte sa v inom svetle.
  2. Každý deň sa rozprávajte minimálne 30 minút. Bez mobilu, bez televízie a iných okolitých vzruchov, ktoré by vás mohli rušiť. Sadnite si na gauč alebo na posteľ a aktívne komunikujte. Pomôže vám to vybudovať dôveru.
  3. Poznajte svoj jazyk lásky. Každý prejavuje lásku inak, preto je dôležité, aby ste navzájom vedeli, pri akých činnostiach sa cítite najviac milovaní. Vďaka tomu bude tvoj partner vedieť, že ti na ňom záleží a naopak.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating