Ruže pre ženy nie sú všetko
Instagram/charline.mr

Mnoho mužov si myslí, že ak chcú potešiť svoju partnerku, musia domov doniesť červené ruže, pozvať ju na luxusnú večeru či kúpiť drahý šperk. Aby si však chlap získal lásku ženy, nepotrebuje robiť veľké gestá. Svoju náklonnosť k nej dokáže maličkosťami, ktoré sa na prvý pohľad zdajú obyčajné, no ukrývajú toho v sebe oveľa viac.

A ženy si ich vážia oveľa viac, než príležitostné kytice kvetov.

1. Keď vie, že ju skutočne počúvaš. 

Nie jedným uchom dnu a druhým von. Ak má istotu, že ti na nej záleží a vnímaš jej slová a požiadavky, potom si ťa bude ceniť oveľa viac.

2. Nezabudni na bozk.

Najmä v dlhodobom vzťahu sa stáva, že sa z neho vytratia tie milé nežnosti, ktoré na začiatku nechýbali. Držanie za ruky, letmý bozk na ulici či po príchode domov. Skrýva sa v ňom uistenie, že láska nevyprchala.

3. Pozvanie na rande. 

Nie drahé, nie výstredné. Len obyčajné rande, pri ktorom odložíte telefóny a budete si užívať spoločnú chvíľku. Aby ste nezabudli, že sa to robí stále, nie len vtedy, keď si užívate zamilované začiatky. A ak on pripraví program a prekvapí ju ním, potom je to oveľa krajšie.

4. Ukáž mi tvoj rešpekt. 

Kyticou ženu chlap nepresvedčí o tom, že ju má rád a váži si ju. Je to len niečo, čo tak má vyzerať na pohľad. Rešpekt sa získava a dokazuje činmi, pochopením a akceptovaním. A to dokáže len ten, kto skutočne ľúbi.

5. Pomôž jej, keď to potrebuje. 

Bez ohľadu na to, či potrebuje žena poradiť alebo pomôcť s domácimi prácami. Potrebuje vedieť, že jej muž stojí pri nej a podáva jej pomocnú ruku, že nie je všetko len na jej pleciach a zodpovednosti. Problémy a úlohy by sa mali vo vzťahu deliť.

6. Stoj za ňou ako ochranca.

Ak sa stane, že sa ona dostane do situácie, v ktorej potrebuje niekoho, kto sa jej zastane, ty buď tým človekom. Buď niekým, kto pre ňu predstavuje bezpečie a ochranu, keď sa cíti slabá. Niekým, o koho sa môže vždy oprieť.

7. Drobnosť, ktorá poteší.

Už vieš, že to nie je o drahých daroch. Je to o tom, že si v obchode pri obyčajnom nákupe potravín spomenieš, akú čokoládu má rada a vezmeš jej ju. Je to o tom, že jej pošleš link na obľúbenú pesničku, keď má zlý deň. Jednoducho, keď malými gestami dokážeš, že ju poznáš, vnímaš a chceš potešiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating