jesenné trendy
Instagram/drews_beauty/the_stylist_twins/rankandstyle

Leto nám pomaly končí, preto je najvyšší čas sa zamyslieť nad tým, aké jesenné trendy budú v tomto roku vyhľadávané a ktoré kúsky by nemali chýbať v tvojom šatníku. S touto dilemou nám pomôžu aj weby Refinery 29 alebo Vogue, ktoré presne vedia, čo bude túto jeseň štýlové.

Máme pre teba 7 tipov na kúsky, ktorými rozhodne nič nepokazíš. Je možné, že niektoré z nich dokonca aj nájdeš vo svojej skrini a nebudeš musieť utrácať peniaze na ďalšie nákupy.

Maxi šaty a maxi sukne

Sú štýlové a zároveň ťa zahrejú, keď vonkajšia teplota trochu klesne. Môžeš si zvoliť rôzne štýly, farby či materiály. Pokojne siahni aj po pletených maxi šatách, ktoré sú na jeseň ako stvorené.

maxi šaty
zdroj: Instagram/drews_beauty/pre_loved.be

Všade samá koža

Koža mala, má a aj vždy bude mať svojich priaznivcov. Ak si jej doteraz neprišla na chuť, mala by si jej dať šancu. Môžeš začať peknou koženou bundou, prípadne tie odvážnejšie si môžu vybrať aj kožené nohavice alebo sukne.

kožené outfity
zdroj: Instagram/drews_beauty/barboratomko/janahrmi

Oversized bombery

Bundy nazývané bombery sú obľúbené už pár rokov, no teraz sa na scénu dostávajú v oversized veľkosti. Výhodou je, že si pod ňu môžeš navrstviť oblečenie a stále budeš vyzerať super.

bunda bombera
zdroj: Instagram/ash.jordann/emssbrooks/connectedtofashion

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista