Instagram/jonathancontinente
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Súlad v posteli je pre partnerov dôležitý. Keď to nefunguje v spálni, mnohým to nefunguje ani mimo nej.

Práve pre týchto 7 znakov ti to s mužom v posteli „neklape“. Buď sa ich snaž odstrániť alebo vymeniť chlapa. 🙂

Nemáte medzi sebou chémiu

Najdôležitejší aspekt milostného života. Chémia je medzi mužom a ženou veľmi potrebná, pretože na základe nej sa vedia zladiť a zamilovať do seba. Ak ju s priateľom nemáš, no len sa máte radi, v posteli vám to klapať nikdy nebude.

Obaja netušíte, čo má ten druhý rád

Poznať potreby toho druhého je základ pre spokojný intímny život. Pokiaľ nevieš, čo má tvoj partner rád a iba sa s ním pomiluješ, môže byť nešťastný. Taktiež môžeš byť smutná ty, keď sa uspokojí len on a teba nechá ležať na posteli. Bohužiaľ, bez slov to vždy nejde.

Nepriťahujete sa

Príťažlivosť je veľmi silná čarodejnica. Ak ťa tvoj muž nepriťahuje, no miluješ sa s ním len preto, že si s ním vo vzťahu, nikdy to nebude skutočné. Rovnako tak z jeho strany. Partneri sa proste priťahovať musia – inak sa čoskoro rozídu.

Máte odlišné predstavy o milovaní

Ty chceš dlhú romantiku, no tvoj priateľ chce rýchly s*x. Ty túžiš po tom, aby ste sa pomilovali pri sledovaní hviezd a on zas, aby to bolo vzadu v kine. Odlišné predstavy o milovaní môžu viesť k tomu, že vám to v posteli dlhodobo fungovať nebude.

Jeden chce vážny vzťah, druhý nie

Ak spolu ešte len začínate, je potrebné, aby ste mali medzi sebou vyriešenú otázku vzťahu. Pokiaľ to tak nebude, jeden z vás sa bude trápiť a milovanie zámerne odkladať na iné termíny alebo na iné situácie.

Ste rozdielne povahy

V minulosti platilo, že sa protiklady priťahujú. Dnes to nie je pravda a skôr platí, že sa priťahujú ľudia, ktorí majú podobné názory či myšlienky. Ak sa vaše povahy či názory diametrálne odlišujú, nepôjde vám to ani v posteli.

Bojíš sa experimentovať

Dôležitou zložkou intímneho života je aj experimentovanie. Nemôžeš čakať, že tvojho partnera bude neustále baviť jedna poloha, či tie isté vzdychy a slovíčka. Takto vám to naozaj dlho fungovať nebude. Pokiaľ nechceš o svojho partnera prísť, nemala by si sa ničoho báť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating