Pexels/Maksim Goncharenok

Vo vzťahu nedostáva to, čo by chcel

Nadviažeme na predošlý bod. Ak nie je vo vzťahu úplne spokojný, bude to zháňať na inom mieste a u niekoho iného. Ak zlyháva práve komunikácia, začne ju vyhľadávať inde, pretože sa konečne cíti vypočutý a pochopený. Rovnako to môže smerovať k tomu, ak nie je uspokojený v spálni a hľadá niekoho, s kým by si užil.

Chce, aby jeho partnerka žiarlila

Muži sa niekedy správajú naozaj nepochopiteľne. Ak si píšu s inými ženami, robia to z jedného jasného dôvodu – aby ich polovička na nich žiarlila. Možno len potrebujú vzbudiť jej pozornosť a ukázať jej, že nie je jediná žena na tomto svete a ak sa nebude správať inak, odídu od nej. Ktovie, do hláv im nevidíme.

Chce ťa, no nevie sa s ňou rozísť

Môže však nastať aj opačný prípad. Jeho vzťah už naozaj nefunguje a veľmi rád by to s tebou skúsil, len akosi nevie nájsť dosť odvahy na to, aby sa s ňou rozišiel. Na toto si daj pozor, aby si na neho nečakala zbytočne príliš dlho.

Chce sa s tebou kamarátiť

Ukončíme to tým najkrajším dôvodom. Jednoducho chce byť tvoj kamarát a nevidí za tým nič romantické. Kamarátstva medzi opačnými pohlaviami fungovať môžu, ale len vtedy, ak to dokážu akceptovať aj partneri. Inak by sa tam nahromadila žiarlivosť.

Viac z kategórieDating