Pexels/Maksim Goncharenok

Stalo sa ti už niekedy, že si si začala písať s niekým, s kým si dokázala prekecať celé hodiny, no potom si zistila, že pánko je zadaný? Alebo si tak ostala v kontakte s kamošom po tom, čo si niekoho našiel?

Ty si z toho možno mala zmiešané pocity, lebo na jednej strane sa ti s ním chatovalo dobre, no na druhej sa vieš vžiť do pocitov jeho polovičky, ak by na to prišla.

Vieš, prečo majú muži tendenciu vypisovať iným ženám aj vtedy, ak sú vo vzťahu? Najčastejšie ide o jeden z týchto 7 dôvodov.

Chce sa s tebou vyspať

Začneme hneď zostra a na rovinu. Žiaľ, najčastejší dôvod je presne ten, že ťa chce dostať do postele. Dopustiť sa toho môžu len muži bez svedomia, ktorým nerobí problém podviesť svoju partnerku a ublížiť jej.

Je v otvorenom vzťahu

Dnes už nie je žiadnou novinkou byť v otvorenom vzťahu. Mnohé dvojice to nechápu, ale niekomu to tak môže vyhovovať. To znamená, že nemajú zakázané stretávať sa s inými ľuďmi. Vieš si ale seba predstaviť v takejto pozícii?

Nevie, čo chce od života

Chudák chlap. Sám nevie, čo od vzťahu a života chce a myslí si, že mu to pomôžeš zistiť. Môže byť, že sa ti len potrebuje vyžalovať a nájsť trochu pochopenia, pretože od frajerky sa toho nedočká. Prípadne nemá veľmi skúsenosti s randením a chcel by trochu poradiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating