Rozchody bývajú niekedy veľmi náročné a stáva sa, že sa cez ne nedokážeme preniesť ani po niekoľkých dňoch či týždňoch. O to je to horšie, ak ťa bývalý úplne ignoruje a nemá záujem sa s tebou baviť.

V niektorých prípadoch je to ešte lepšie, pretože čím skôr ti zíde z očí, tým rýchlejšie na neho môžeš zabudnúť. Čo ak by si s ním chcela ostať kamoškou, no on aj tak nemá záujem? Toto je 7 najčastejších dôvodov, prečo ťa tvoj ex môže po rozchode ignorovať.

Si mu už ukradnutá

Je to smutné a počúva sa to ťažko, ale niekedy sa to tak jednoducho stane. Medzi vami sa muselo stať niečo veľmi zlé a on už s tebou nechce udržovať žiaden kontakt a chce ťa čo najskôr odstrihnúť od svojho života. Tebe neostáva nič iné, len to rešpektovať a snažiť sa s tým zmieriť.

Nechce ťa viac zraňovať

Možno si uvedomuje, že jeho blízkosť by ťa ešte viac zraňovala, keďže si sa z rozchodu ešte stále nedostala. Je to jasný znak toho, že mu na tebe záleží natoľko, aby ti viac neubližoval. Kým sa cez neho neprenesieš, bude lepšie, ak sa mu naozaj budeš vyhýbať.

Nechce priznať svoje city

Môže sa stať aj to, že on sa cez to nepreniesol a je pre neho jednoduchšie ťa ignorovať, než by musel priznať svoje vlastné city a to, že nie je v pohode. Veľa chlapov sa snaží hrať drsňáka a toto je pre nich jednoduchšie.

Má už niekoho iného

Ak ťa už stihol vymeniť za inú, je úplne pochopiteľné, že s tebou nechce byť v kontakte. Určite by sa mu nechcelo vysvetľovať, prečo je stále v kontakte so svojou ex. Keby že si na mieste jeho súčasnej frajerky, určite by si to mala rovnako.

Príliš ho otravuješ

Ak mu neustále vypisuješ, nechávaš odkazy alebo na neho akože natrafíš v meste, nemusí mu to byť po chuti. Už ste sa predsa rozišli, tak ho nestalkuj a neotravuj. Inak ťa bude ignorovať ešte viac a môžeš zabudnúť na to, že by ste boli aspoň kamaráti.

Už si ho kedysi sklamala

Môže byť, že rozchod bol kvôli niečomu, čo si urobila ty. Možno si ho podviedla, prípadne si ho už sklamala predtým. Keďže jemu bolo ublížené, musíš chápať, že s tebou nechce ostávať v kontakte a je pre neho jednoduchšie ignorovať ťa.

Nechce sa s tebou ani priateliť

Existuje veľmi veľa párov, ktoré sa po rozchode nestanú kamarátmi a prerušia akýkoľvek kontakt. Musíš to rešpektovať a netlačiť na pílu. Možno časom sa ľady prelomia a vy budete schopní sa aspoň normálne porozprávať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.