Aj keď sa väčšinu času hádate, aj tak ju máš najradšej a nedáš na ňu dopustiť. Toto je 7 dôvodov, prečo je tvoja staršia sestra najdôležitejšia osoba v tvojom živote. No uznaj, čo by si bez nej robila? 

Jej šatník je aj tvoj šatník. Perfektná výhoda. Tvoja sestra je možno háklivá na svoje veci, no aj tak ju ty svojim prosíkaním presvedčíš.

Je tvojou najlepšou kamarátkou. Je jedno, že máš ešte aj iné najlepšie kamarátky, no sestra je sestra a vždy bude stáť pri tebe. Taktiež ťa najlepšie pozná. Tvoji kamaráti ti, aj keď by mali, vždy nepovedia úplnú pravdu a snažia sa trochu zľahčiť každú situáciu. Oproti nim je však tvoja sestra vždy až brutálne úprimná a to si na nej ceníš.

Pri nej si sama sebou. Je jedno, že si nenamaľovaná, beháš po dome v pyžame alebo máš na tvári pleťovú masku. Tvoja sestra ťa maximálne s láskou vysmeje, možno natočí na telefón, no užijete si kopec srandy.

zdroj: unsplash.com

Vie, ako na rodičov. Predsa len pozná tvojich rodičov viac a lepšie, ako ty. Je o niečo staršia a taktiež si zažila rôzne veci, ktoré ty ešte nie.

Poradí ti najlepšie. Sestry vedia vždy nájsť tie naj­lep­šie slová, pokiaľ sa jedná o povzbudenie. Majú tak­mer ma­gickú schop­nosť pre­sved­čiť ťa o tom, že všetko zas bude v poriadku. Ak je niekto, pre koho radu by si mala ísť, je to rozhodne tvoja sestra. Je staršia, viac si toho prežila.

Dokonale ťa pozná. Kto s tebou v detstve trávil viac času, ak nie sestra? Ona je jedna z tých, ktoré ťa presne poznajú a chcú pre teba len to najlepšie.

Vždy je tu pre teba. Nech urobíš hocičo, nikdy od teba neodíde a vždy tu bude pre teba. Taktiež ti odpustí aj veci, ktoré by ti možno tvoje dobré kamarátky neodpustili. Je neuveriteľne lojálna a si pre ňu veľmi dôležitá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.