instagram/nastjastasia

O lásku občas treba bojovať. Keď vieš, že je to tá pravá láska, a keď vieš, že on je ten pravý. Nie keď si slepo zamilovaná a on k tebe nič necíti. Bojovať máš vtedy, keď si prechádzate krízou, no ty vieš, že všetko sa dá zachrániť.

Chlap nemusí byť vždy ten, ktorý prosí o srdce ženy. Keď si našla muža, ktorý sa správa TAKTO, potom sa o neho oplatí bojovať aj tebe.

1. Tento muž ťa miloval vo chvíli, keď si vyzerala ako bohyňa, ale aj vtedy, keď si mala svoj najhorší deň. A v ten deň stál pri tebe a hovoril ti, že všetko bude dobré.

2. Stojí pri tvojom boku, keď si nahnevaná, ale aj vtedy, keď sa na teba usmialo šťastie. Je to človek, ktorý ti dopraje, ktorý ťa podporuje a rešpektuje.

3. Vie, ako ťa rozosmiať, akou maličkosťou ťa potešiť, ale je to zároveň aj ten človek, ktorý ťa vytočí tak, ako nikto iný.

4. Dokážeš sa s ním rozprávať celú noc a inokedy byť celý deň ticho, no v oboch prípadoch viete, že je to medzi vami skvelé.

5. Správa sa k tebe ako k princeznej, a pritom ťa vždy drží nohami na zemi.

6. Nikdy ťa nesklamal a nikdy si sa za neho nemusela hanbiť. Práve naopak, vždy si si hovorila, že ťa s ním postretlo šťastie.

7. Vždy je k tebe úprimný a povie svoj názor, no berie na vedomie aj ten tvoj.

Tento muž sa správa presne tak, ako si vždy chcela, aby sa tvoj vyvolený správal, i keď si si to uvedomila až vtedy, keď si ho naozaj stretla. Otvoril ti oči, zaplnil srdce, dal ti vieru v spoločnú budúcnosť. A preto o neho budeš vždy bojovať. Bojovať o vašu lásku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating