Instagram/mleblanc, Instagram/meganfox

Sme zvyknuté, že veľa celebrít zdieľa na sociálnych sieťach takmer všetko, čo sa deje v ich životoch. Potom je tu „stará škola“, ktorá si necháva súkromie pre seba a rodinný život nemieša s tým pracovným, ktorý je neustále na očiach.

Vedela si o tom, že mnohé celebrity majú deti, no väčšina ich fanúšikov o tom vôbec ani netuší? Portály Marie Claire a Cosmopolitan zverejnili zoznam týchto hviezd. Pri väčšine z nich ostaneš asi naozaj poriadne zaskočená.

Alexis Bledel

Herečka zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov oslávi tento rok už svoje 40. narodeniny. Svoje súkromie si stráži naozaj veľmi prísne. V roku 2014 sa tajne vydala za manžela Vincenta Kartheisera a v roku 2016 priviedla na svet ich prvé dieťatko. Taktiež bez toho, aby o tom ktokoľvek vedel. Podľa informácií ide o chlapčeka, no jeho meno svet dodnes nepozná.

Matt LeBlanc

Večný sukničkár zo seriálu Priatelia má za sebou nevydarený vzťah. Ešte v roku 2003 si vzal Melissu McKnight a rok na to sa im narodila dcérka Marina Pearl. Od 8 mesiacov trpela záchvatmi, ktoré prerástli do ochorenia dysplázia. Dvojica sa v roku 2006 rozviedla.

Tom Hardy

Vo filmoch je z neho dokonalý bad boy, no v skutočnom živote je otcom troch detí. V roku 2008 sa narodil jeho prvý syn, ktorého má s bývalou partnerkou Rachael Speed. So súčasnou manželkou Charlotte Riley má dve deti, ktoré sa narodili v rokoch 2015 a 2018.

Sofia Vergara

48-ročná herečka na svoj vek rozhodne nevyzerá. Povedala by si, že je matkou 29-ročného Manola? Porodila, keď mala len 19 rokov a rok po jeho narodení sa s vtedajším manželom rozviedla.

Idris Elba

Aj herec Idris Elba má rodičovské záväzky. Má dve deti, každé s inou ženou. Idris je otcom 19-ročnej dcéry Isan a 7-ročného syna Winstona.

Kevin Jonas

Najstarší z bratov Jonasovcov má 33 rokov a vedie usporiadaný rodinný život. S manželkou Danielle je už od roku 2009 a majú spolu dve deti, Valentinu Angelinu a Alenu Rose.

Megan Fox

Obľúbená a príťažlivá herečka v žiadnom prípade nevyzerá na to, že je matkou troch detí. Všetky sú s manželom Brianom Greenom, s ktorým bola od roku 2010. Minulý rok požiadala o rozvod po tom, čo sa v roku 2019 v tichosti rozišli.

Ktorá z celebrít ťa prekvapila najviac?

Zdroj: Marie Claire & Cosmopolitan

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife