Túžiť po inom mužovi, aj keď si už vo vzťahu, nie je správne. Určite nám dáš za pravdu, ak budeme tvrdiť, že je to dôsledok neriešeného problému, ktorý s priateľom máš.

Tieto body ti potvrdia, že chceš ďalšieho muža, aj keď už jedného máš. Pokiaľ sa nájdeš minimálne v piatich, mala by si to priznať svojmu frajerovi.

Tvoj partner ťa už nepriťahuje

Keď sa na neho pozrieš… necítiš nič. To je prvý znak toho, že sa niečo deje. Ako už určite vieš, pravá láska nikdy nezmizne a pokiaľ ju medzi sebou máte, budete sa priťahovať aj po dvadsiatich rokoch. Ak ťa teda partner nepriťahuje, je to náznak toho, že by si ho najradšej vymenila za iný „kus“.

Si zaregistrovaná na zoznamke

Možno aj na dvoch, či troch. Čakáš, že tam narazíš na muža, ktorý bude úplne odlišný od tvojho partnera, pretože život s ním ťa už nebaví. Avšak, byť na zoznamke a písať si s inými sa už dá považovať za neveru, preto buď opatrná.

Netúžiš chodiť s priateľom na rande

Pretože vieš, že to bude rovnaké, ako predtým. Pôjdete spolu von, najete sa, dáte si kávu, možno pôjdete do kina a večer sa prejdete po čerstvom vzduchu. Tvoj priateľ nevymyslí žiadnu originalitu, nepríde s ničím novým a tak ťa to prestáva baviť. Radšej by si mala nového priateľa, s ktorým by to bolo zaujímavé.

Často odmietaš milovanie

Nemáš na to chuť tak veľmi, ako v začiatkoch vzťahu. Ani nevieš čo sa pokazilo, no myslíš si, že sa z vášho vzťahu vytratila vášeň a tú by si vedela zažiť s niekým iným. Nie s partnerom, s ktorým aktuálne si. Pokiaľ tento bod na teba sedí, mala by si si dávať pozor, pretože tvoj frajer môže niečo tušiť.

Prichytíš sa pri tom, ako myslíš na druhých

Pozrieť sa na pekného chlapa ešte nič neznamená. Ak však začneš rozmýšľať o tom, aké by to s ním bolo v posteli, vo vzťahu, ako sa asi bozkáva, si jasná. Túžiš po tom, aby si ho mala.

Porovnávaš svojho partnera s inými

Pri tomto bode sú typické vety: „on to robí inak“, „pozri sa na neho, ako si s tým poradí“, „mal by si sa od neho učiť“, „môj bývalý to robil takto“, „keby som mala iného…“. Je to podvedomý znak toho, že nie si vo vzťahu spokojná a chcela by si niekoho lepšieho.

Nebaví ťa na vzťahu pracovať

Nerada sa rozprávaš, nemáš chuť riešiť veci, nechceš chodievať von, nevieš s ním robiť jednu spoločnú činnosť, v jeho prítomnosti sa cítiš zle a nemáš dôvod riešiť problémy. Aj tieto maličkosti môžu znamenať to, že by si chcela byť single alebo mať ďalšieho muža.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.