Vo vzťahu je dôležitý priestor. Partneri musia vedieť tráviť čas oddelene, pretože len vďaka tomu si budú chýbať a zistia, či sa naozaj ľúbia. A ak áno, potom je veľmi dôležité podnikať aj párové aktivity, vďaka ktorým vylepšia svoju spoluprácu a môžu na nich stavať aj vzájomnú dôveru.

Priprav sa na skvelé a dobrodružné randenie s tvojou polovičkou!

Domáce fitko

Najjednoduchšia aktivita, ktorú si s istotou obľúbi aj tvoj partner. Oblečte sa do fitness setu a začnite cvičiť párové workouty. Zabavíte sa, vybijete si nadbytočnú energiu a po cvičení si môžete za odmenu spolu navariť obed alebo večeru. Pokiaľ vás cvičenie nebaví, nemáte na to dostatok priestoru a vybavenie, môžete vyskúšať aj spoločný beh vonku. Začína sa otepľovať, a to je ideálny čas.

Pyžamová nedeľa

Zaužívajte si pyžamovú nedeľu. Túto aktivitu si tvoj priateľ zamiluje od začiatku. Zostaňte až do obeda v pyžame, pripravte si raňajky do postele (túto činnosť si môžete po týždni striedať), pustite si nejaký dobrý film a oddychujte. Nedeľa by mala patriť vám, pokoju a žiadnej práci.

Dobrodružstvo za zakopaným pokladom

Ak je tvoj priateľ dobrodružnej povahy, priprav mu malé prekvapenie. Do krabičky nachystaj niečo čo má rád a poriadne to zabaľ. Vyhliadni si tiché a pokojné miesto na záhrade, o ktorom vieš, že tam nikto nechodí. „Poklad“ tam ulož a pre tvojho partnera si nachystaj indície, ktoré ho k nemu privedú. Ak nebývate v dome a nemáš záhradu, toto dobrodružstvo sa dá urobiť aj v byte s obmedzenými možnosťami.

Stolný bowling

Vedela si o tom, že okrem stolného futbalu a hokeja, existuje aj stolný bowling? Nestojí viac, než pár eur a o zábavu máte na celý večer postarané. V tejto dobe, keď sú možnosti obmedzené, je stolný bowling príjemná alternatíva, ako si zaspomínať na bowlingové turnaje s partiou kamarátov.

Vymeňte si vaše koníčky

Najvtipnejšia aktivita, pri ktorej sa veľa nasmejete. Skúste si na jeden deň vymeniť vaše koníčky a robiť hobby toho druhého. Týmto spôsobom sa lepšie spoznáte, možno prídete na to, čo na tom ten druhý vidí (hranie videohier, pečenie, čítanie, tancovanie, futbal, skladanie modelov, turistika) a utužíte medzi vami intimitu.

Skladanie puzzle na časový limit

Pokiaľ vás nebavia spoločenské hry pre dvoch, vytiahnite puzzle. Nie sú také nudné, ako si o nich myslíš. Samozrejme, môže sa stať, že to tvojho priateľa nebude baviť – v tom prípade si túto hru okoreňte o časový limit. Kto vyhrá, môže dostať nejakú (sladkú/slanú) odmenu, prípadne aj inú. 🙂

Bedminton s ďalšou dvojicou

Ak tvojho drahého nebaví robiť niečo vo dvojici s tebou, zavolajte si na „pomoc“ ďalších priateľov. Bedminton je skvelá hra, počas ktorej spálite veľa kalórií, vyčistíte si hlavu a zabavíte sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.