Po tom, čo som prišla na vysokú školu sa zmenilo veľa vecí. Kým na strednej škole som mala celkom usporiadaný vzťah, na vysokej znamenalo randenie niečo úplne iné. Človek by si myslel, že starší a o čosi vyspelejší ľudia už majú predstavu o tom, čo v živote chcú. Opak je však pravdou, a preto dnes nie je žiadnou raritou, že sa všade navôkol stretávame s „takmer vzťahmi“. Bojíme sa zaviazať jednému človeku, pretože si nikdy nie sme istí, či je to to, čo naozaj chceme a potrebujeme. Doba je rýchla a vzťahy ešte rýchlejšie. Ľudia už nehľadajú nič hlboké a trváce. No existujú isté znamenia, ktoré ťa upozornia na to, že chlapec, s ktorým sa stretávaš s tebou vôbec neráta ako s partnerkou do budúcna. Zoznam je nasledovný:

Current #mood 😈 @mood_passion TAG YOUR LOVE/FRIENDS.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

1. Nebude s tebou nič plánovať v dlhšom časovom úseku. Pokiaľ sa ti nedokáže zaviazať a naplánovať spoločnú akciu/výlet/stretnutie pravdepodobne sa nedokáže zaviazať ani tebe. Ak si neustále ty tá, ktorá navrhuje termíny alebo on ťa dokáže zavolať len tesne predtým, do budúcnosti s tebou asi veľmi neráta.

2. Neumožní ti stretnúť sa s jeho priateľmi. Jednoduché ako facka. Keď s niekým rátaš a máš ho rád, určite chceš aby ho poznali aj tvoji najbližší.

3. Si jeho malým tajomstvo. Pokiaľ si odmyslíme fakt, že sa s jeho priateľmi ani nestretávaš, aspoň by mali vedieť, že existuješ. Dokonca aj ty si o ňom určite hovorila svojim priateľkám. Neviem ako ty, ale ja by som určite nechcela byť niekoho tajomstvom.

4. Skrýva pred tebou určité veci. Nemá potrebu hovoriť ti o tom, aký mal deň alebo s kým ho strávil. Stráži si svoje súkromie a nemieni sa oň s tebou podeliť.

5. Z ničoho nič sa odtiahnu. Keď si človek uvedomí, že vo vzťahu začínajú byť veci o čosi vážnejšie ako očakával, nie je vôbec nezvyčajné, že sa zrazu stiahne a odmlčí. Pokiaľ cítiš, že vaša konverzácia slabne oproti tomu, akou bola na začiatku, je to znamením, že sa niečo deje a pravdepodobne si sa zaplietla s človekom, ktorý sa tebou vôbec zapliesť nechce.

6. Vymýšľa dôvody na hádku. Veci, ktoré mu doteraz nevadili mu vadiť začnú. Ani sama nevieš prečo, no cítiš, že ďalej v tom pokračovať nechce a už len hľadá ďalšiu drobnosť, na ktorej by ste sa mohli pochytiť. On sa ťa vlastne snaží len svojským spôsobom odohnať a zbaviť.

@mood_passion ✔️ TAG YOUR LOVE.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

 

Postupom času sa každá žena naučí, čo je pre ňu prípustné a čo už nemieni ďalej znášať. Pokiaľ spozoruješ, že veci sa nevyvíjajú tak ako by mali, neklam samú seba a radšej zodvihni kotvy a posuň sa ďalej.

Zdroj: https://www.elitedaily.com/p/6-signs-they-wont-commit-to-a-relationship-no-matter-how-hard-you-try-to-make-it-work-8238100

cover:pexels.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.