rozchod

Problémy vo vzťahu bývajú niekedy aj na dennom poriadku a nie sú ničím nezvyčajným. Tie pekné chvíle striedajú aj náročnejšie okamihy, s ktorými sa musíte len vysporiadať a vydržať ich. To, že sa hádate a nie je všetko tak, ako by si si predstavovala, nemusí byť automaticky dôvodom na rozchod.

Vieš, ako zistíš, že za nápravu vášho vzťahu sa oplatí bojovať a nemali by ste ešte premýšľať nad rozchodom? Ak budeš súhlasiť s týmito šiestimi bodmi, je to jasné. Medzi vami dvomi je ešte stále láska a nádej na zlepšenie. Ber to ako krízu, ktorá posilní vaše spolužitie a budete si jeden druhého vážiť o to viac.

Ide o krátkodobý skrat

Ak problémy medzi vami pretrvávajú len krátku dobu, netreba hneď premýšľať nad tým najhorším. Takmer každá dvojica si takýmto obdobím prejde. U niekoho môže trvať pár dní či týždňov, pri iných aj zopár mesiacov. Pokiaľ sa vás týkajú ďalšie body z tohto zoznamu, dá sa to napraviť.

Viete si spolu užiť spoločné chvíle

Neklamným znakom toho, že to môžete zachrániť je, že je vám spolu stále dobre a dokážete si užívať spoločné chvíle. Máte rovnaké záľuby, trávite spolu večery alebo chodievate na výlety. Ak by ste sa nedokázali zniesť, to už by bola iná pesnička.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating