Byť alfa žena neznamená, že sa musíš byť správať ako nejaký macho. Alebo byť nasilu dominantná či feministka. Ide o to, že si vážiš samu seba, uvedomuješ si svoju hodnotu a ideš si za svojimi snami. Máš v sebe akýsi magnet, ktorý ľudí priťahuje. Nejde o dokonalé krivky, ale o to, čo z teba vyžaruje. Máš týchto 6 znakov aj ty? 

Rešpektuj sa

Alfa žena nikdy nerobí niečo, čo je pod jej úroveň. Je príliš zaneprázdnená tým, aby splnila svoje ciele, preto nemá čas na ohováranie, klamanie, podvádzanie alebo hádanie. Stojí nohami pevne na zemi a vie si svoje názory obhájiť.

Keď sa ňou chceš stať, tiež by si sa mala rešpektovať, vidieť svoju hodnotu a odísť z toxického prostredia, v ktorom nie si vítaná.

Hovor o živote pokorne

Ak si už dospelá, musí ti byť jasné, že každý človek na svete má v sebe nejakých démonov, s ktorými bojuje. Keď sa chceš stať alfa ženou, nemala by si o problémoch hovoriť stále dookola. 80 % ľudí aj tak nezaujímajú a tých zvyšných 20 % je rado, že ich máš. Skôr sa nauč hovoriť pokorne a s láskavým hlasom.

Žena s kvetom vo vlasoch
zdroj: Unsplash/Rian Ramirez

Nikdy nezíď z cesty k úspechu

Každý deň by si mala pracovať na tom, aby si si plnila ciele a sny. Nikdy by si nemala zísť z cesty k úspechu a každý ďalší by ťa mal posúvať ďalej. Rovnako to platí aj pri predsavzatiach. Keď si ich alfa žena niečo stanoví, vždy sa snaží o to, aby to splnila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.