Photo by Soroush Karimi on Unsplash.com

Drahá žena, nikdy to nevzdávaj a bojuj, aj keď si sama. Občas je veľký dar to, že si single, pretože nikdy nevieš, kedy by si skončila s partnerom, ktorý by si ťa nevážil, nerešpektoval a bol by na teba zlý.

Neveríš? Dám ti hneď 6 dôvodov, že je to presne tak:

  1. Keď si sama, nemusíš kvôli nikomu znižovať svoje nároky – priznaj sa, niekedy si to urobila. Prehodnotila si svoje postoje a nároky len preto, lebo to tak chcel tvoj priateľ/nádejný priateľ alebo niekto, kto sa ti páčil. Keď si sama, nikdy sa to nestane, pretože si nastavíš svoje hodnoty presne tak, ako uznáš za vhodné.
    zdroj: Photo by Kevin laminto on Unsplash.com
  2. Ak si single, nemusíš meniť svoj program – pretože keď si vo vzťahu, kde ťa partner nerešpektuje, väčšinou chce, aby sa uskutočňoval len jeho program a na tvoje záujmy sa nedíva.
  3. Keď si sama, viac sa o seba staráš a máš na seba čas – keď si vo vzťahu, väčšinou sa stane, že sa prestaneš často maľovať a namiesto návštev fitka, budeš navštevovať svojho priateľa. Ten, ktorý si ťa nebude vážiť, ťa na to neupozorní. No partner, ktorému bude na tebe záležať, bude chcieť, aby si bola vždy najlepšia a najkrajšia pre seba, preto bude chcieť, aby si sa cítila vo svojom tele dobre.
  4. Ak si single, nikdy sa nestane to, že by si nerešpektovala svoj názor – to sa ti vo vzťahu, kde ťa muž nemá úprimne rád, stane veľakrát. Za toto môžeš byť naozaj veľmi vďačná.
    zdroj: Photo by Houcine Ncib on Unsplash.com
  5. Keď si sama, môžeš mať aj mužských kamarátov – pretože ak si vo vzťahu s priateľom, ktorý si ťa neváži a nemá voči tebe dôveru, nedovolí ti mať mužských kamarátov. Stále bude za tým vidieť niečo viac, aj keď mu budeš stále hovoriť opak.
  6. Ak si single, nebudeš mať pri sebe muža, ktorý ti neverí – a toto je dosť dobrý dôvod na to, aby si na toho pravého počkala, nemyslíš?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating