Urobila so na neho dojem a teraz ťa pozval na rande. Veci začínajú byť o niečo lepšie, všetko dobre vyšlo a teraz ti na ňom začína záležať. Tu je zopár vecí, ktoré by si NEMALA robiť, ak ti na ňom skutočne záleží a chceš byť jeho partnerkou: 

Príliš veľa správ za deň. Povedzme si otvorene, toto nemá rád žiaden muž. Chápem, že si natešená, ak vaše rande dobre dopadlo, ale nemusíš mu naozaj písať každú hodinu. Chceš si s ním písať celé hodiny, ale tu existuje určitá hranica, ktorú by si nemala prekročiť, pretože to môže mať priam opačný dopad. Pošli mu radšej jednu alebo dve dlhšie správy, no nesnaž sa ho zbytočne obmedzovať v práci.

Everyday with you ❤️ @jansootravels

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Byť neustále na telefóne. Si na rande a nie je nič otravnejšie a odpudzujúce, ak neustále esemeskuješ alebo telefonuješ. Si na rande s ním, tak mu venuj dostatočnú pozornosť a odlož ten telefón. Naozaj je to veľký problém a skôr tým chlapov odstrašíš.

Hovoriť veľmi zle o tvojom bývalom priateľovi. Na druhú stranu, nikto (a naozaj ani on) nechce počúvať o tom, ako veľmi ste sa milovali a kde všade ste sa spolu milovali. No nikto ti nedáva povolenie, aby si o svojom bývalom priateľovi rozprávala samé zlé a veci a klamstvá. Je lepšie o ňom hovoriť veľmi zriedkavo alebo vôbec.

❤️❤️

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Stále meškať, ak spolu idete von. Nenechaj ho čakať, najmä nie vtedy, ak ti na ňom naozaj záleží. Je fajn, ak žena mešká päť minút, vieme, že nám to trvá vždy dlhšie. No ak ho však necháš čakať pol hodinu alebo sa príliš dlho neukážeš, dáš mu tým najavo to, že ti na ňom vôbec nezáleží. Rešpektuj, že si na teba našiel čas, tak buď trochu rýchlejšia aj ty.

Nemala by si nosiť príliš vyzývavé oblečenie. Keď idete na druhé alebo tretie rande, určite sa nehodí, ak si oblečieš mini sukňu a dáš si tielko. Obleč si niečo slušné a nechaj, nech pracuje jeho fantázia a predstavivosť. No na druhej strane, ak ho pozveš k sebe domov, nepatrí sa, aby si ho privítala v pyžame. Tiež si skús obliecť niečo pohodlné.

Byť príliš súťaživá. Najmä ak ti na ňom záleží, mala by si sa tešiť z jeho úspechov a nie sa ho neustále snažiť predbehnúť a byť v niečom lepšia. Pretože ho môžeš stratiť, aj keď to nechceš.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.