Prvé tajomstvo je, že zlomené ženy nehľadajú nikoho na to, aby ich „opravil“. Viac ako opravené a scelené chcú byť milované.

Ženy, ktoré majú zlomené srdcia dali zo seba to najlepšie, ale nedostali sa tam, kde chceli. Napriek tomu sa však nevzdali a nikdy neprestanú túžiť po láske a po tom, aby boli milované. S každou skúškou v ich živote sa učili viac a viac. A čo sa naučili najčastejšie? Že tam, kde ide o lásku treba postupovať opatrne a láskavo.

Je neuveriteľne opatrná

Táto žena nebude zo začiatku dôverovať všetkému, čo jej muž hovorí. V minulosti  ľudia hovorili slová, ktorými ju len oklamali, takže nemá dôvod prečo. Chce to veľa času – získať si jej dôveru.

 

Je  otvorená a úprimná

Takúto ženu už nebaví hrať plytké hry. Nebaví ju hrať sa s mužmi typu: „neodpísal mi deň, ja mu neodpíšem dva dni“. Nechce strácať čas. Ak má o niekoho záujem, povie mu to priamo a bude k nemu okamžite úprimná. Ak o niekoho naopak nemá záujem, snaží sa mu to v začiatkoch naznačiť. Nechce, aby bolo na svete viac zlomených sŕdc.

Premýšľa o všetkom

Dobrá (a niekedy aj zlá) vec na ženách so zlomenými srdciami je tá, že vedia čítať ľudí. Všimne si na každom aj tú najmenšiu zmenu. Bude premýšľať o všetkom – čo má urobiť, čo si má obliecť, kam má ísť von. Analyzuje každý rozhovor a pamätá si na všetko, čo jej povieš.

Obáva sa zraniteľnosti

Spája si zraniteľnosť so slabosťou. Má to v sebe hlboko zakorenené, takže keď ju niekto uvidí v tom najhoršom momente, bude chcieť utiecť a už nikdy sa mu nebude chcieť ukázať na oči.

Obáva sa zamilovania

Ľudia sú tak naprogramovaní, že potrebujú žiť vo vzťahu. Je to súčasť ľudského bytia, ale existuje aj určité riziko, ktoré prichádza spolu s láskou. Riziko, ktoré vidí každá žena, ktorá už má zlomené srdce. Táto žena nedáva svoje srdce jednoducho a ľahko, bojí sa toho, čo príde potom.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Ale aj tak, najviac zo všetkého rešpektuje lásku

Vie, že láska je jediná vec, ktorá ju dokáže vyliečiť. Ona ukazuje a dáva lásku von takým spôsobom, akým by chcela lásku získať. Ona bude milovať ťažšie ako ktokoľvek iný. Ona urobí všetko, čo bude v jej silách, len aby bol človek šťastní. Pretože ona vie, aké veľké veci vie láska urobiť.

Takže… ak sa do nej niekto zamiluje, prinesie mu do života to najlepšie, čo môže očakávať. Až sa bude čudovať, kde bola doteraz a ako to bez nej mohol vydržať.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.