Povedzme si úprimne, vždy sa v skupine, kde dominujú páry, nájde slobodná kamoška, ktorej to nezabudneme pripomenúť vždy, keď sa to hodí. Ak si to sama zažila vieš, aké je otravné počúvať narážky na to, že nikoho nemáš. A to ani nemusia byť myslené zle. 

Častokrát je horšie neustále počúvať ako to niekto rozoberá, než samotný fakt. Bez ohľadu na to, čo si myslíš, existujú veci, ktoré by si ani svojej kamarátke radšej nemala hovoriť. Ver, že ak počuje niektorú z nasledujúcich viet, nie je jej to ani trocha príjemné.

1. Je najvyšší čas na to, aby si už mala dieťa

Myslím, že dieťa bude mať vtedy, až sa tak sama rozhodne. A to ani nemusí byť vo vzťahu. Čo ak ho chce vychovávať sama? Dnes je bežné, že ženy majú deti aj v 40-tke. Alebo, že ho nechcú vôbec. Takže takéto poznámky pred svojou slobodnou kamoškou radšej vynechaj, inak ťa bude v duchu preklínať.

2. Nájdi si frajera, aby sme mohli chodiť na dvojité rande

Toto nie je skutočný dôvod na to, aby si niekoho našla. V skutočnosti je to od teba trocha sebecké, aj keď to myslíš zo žartu. Pretože jej opäť pripomínaš, že ty niekoho máš a ona nie. Inak, dvojité rande vie byť niekedy nočná mora.

3. Pozvala by som ťa, ale je to len pre páry

Raz za čas musí počúvať o tom, aký skvelý víkend plánujete, o párty, ktorá sa bude konať a už je namotaná, že by aj išla, keď v tom si musí vypočuť, že by síce mala prísť, no pravdepodobne bude sama, pretože tam idú samé páry. No výborne. Skutočnosť je taká, že by tam bola ako koleso navyše a všetci by ju ľutovali, že nemá partnera. Takéto akcie pred ňou radšej nevyťahuj.

4. Musíš si nájsť niekoho ako ja

Možno ani nechce byť single, ale stále nenašla toho pravého. Ver, že môže byť už zúfala z tých nepodarených rande a naozaj nepotrebuje počúvať o tom, aký je tvoj chlap dokonalý. Nie, nezávidí ti, ale rozhodne jej to náladu nezdvihne. A to že je dokonalý pre teba neznamená, že presne taký by sa hodil aj jej.

5. Viem, že sme mali byť len dve, ale nemohol by prísť aj môj frajer ?

NIE. NEMOHOL. Ak si s ňou dohodnutá a máte plány, nesnaž sa to v poslednej chvíli meniť. Možno si toho svojho nevidela 3 dni a chýba ti, no môžeš venovať trocha času aj svojej kamoške. Je síce milé, že sa pýtaš, či by sa nemohol pridať, no ak by to bolo opačne, určite by si sa ho nepýtala, či sa k vám môže pridať kamoška. Áno, ide o rôzne vzťahy, ale vaše plány by si mala rešpektovať. V konečnom dôsledku by sa ona cítila opäť zle, pretože by bola „navyše“.

6. Neviem si predstaviť, aké je to používať aplikácie na zoznámenie

Tento bod vyznieva, ako by boli tieto aplikácie niečo hrozné. Pritom opak je pravdou. V dnešnej dobe to už nie je nič nezvyčajné. A to, že si si ty našla lásku v offline svete neznamená, že v tom online sa to nedá. Okrem toho, ľudia sú dnes stále viac zaneprázdnení a vďaka týmto appkám neexistuje takmer žiaden ohraničený priestor, v ktorom „by si mohla“ niekoho nájsť. Neodsudzuj ju, kým nemáš vlastnú skúsenosť.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.