Unsplas/Becca Tapert

Nájsť v živote spriaznenú dušu, to je veľké šťastie. A teraz nemáme na mysli tú romantickú, ale aj tú priateľskú. Najlepšiu kamarátku, ktorá ťa bude poznať tak dobre, ako nikto iný. Tú, s ktorou budete naozaj ako sestry a žiadne tajomstvá pred sebou neschováte. Ak o sebe viete nasledujúcich 6 vecí, potom je vaše priateľstvo naozaj úprimné.

Čo si myslite o chlapovi tej druhej

Všetky kamarátky, ktoré sú si blízke, chcú pre seba tých najlepších frajerov. Veď dobre vedia, kto by sa tej druhej hodil nie len podľa vzhľadu, ale samozrejme, podľa povahy a správania. Zároveň to bude človek, s ktorým budú tráviť oveľa viac času všetci.

Iba ozajstné „BFF“ si úprimne povedia, čo si o svojich priateľoch myslia, aj keby to malo jednu stranu zarmútiť. No radšej sa upozornia vopred, akoby si nechali zlomiť srdce nejaký debilom, o ktorom to už nejaký ten čas tušili.

O rodinných tajomstvách

Hovorí sa, že ak ste kamoškami viac ako 7 rokov, potom ste už rodina. A zrejme aj tie svoje navzájom veľmi dobre poznáte, pretože vás berú ako sestry. No každá rodina skrýva za dverami aj nepríjemné tajomstvá, s ktorými sa niekto len tak medzi priateľmi chváliť nebude. Pri tej najlepšej to ale neplatí.

Plány a ambície do budúcnosti

Ľudia si zvyknú svoje sny nechávať iba pre seba. Nemajú potrebu zdieľať ich s inými, no v priateľstve je to presne naopak. Obe si hovoria všetko, a teda aj to, aké majú ciele, nech sa môžu vzájomne podporovať a držať si palce. Keď sa im to potom splní, radosť je dvojnásobná.

Najhoršie spomienky z minulosti

Život nie je iba o krásnych chvíľach, ale aj tých, ktoré by sme najradšej vymazali z pamäti. No minulosť sa nedá vrátiť späť a je našou súčasťou. Ak svojej kamarátke naozaj veríš, potom vie o tebe aj to, čo by si sa nikomu neodvážila povedať. Vieš, že to u nej ostane v bezpečí a tebe sa uľaví na duši, že je tu niekto, kto ťa chápe.

Ako v tom vyzerám?

Komplimenty si dávajú „obyčajné“ kamošky, tie skutočné si pekne do očí a úprimne povedia, ako hrozne občas jedna či druhá vyzerá. A nie len sarkasticky, veď obe musia vyzerať skvele, keď idú mestom vedľa seba!

Čo jednu na druhej štve

A s úprimnosťou súvisí aj fakt, že si vedia do očí povedať, aké zlé vlastnosti ich vzájomne vedia naštvať a v čom by sa mohli trocha polepšiť. Je to lepšie, ako sa falošne na seba usmievať a potom za chrbtom ohovárať. Takto zo seba robia tie najlepšie verzie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife