pexels.com

Veľký vekový rozdiel vo vzťahu môže byť aj veľký problém. Prečítaj si v tomto článku o tom, aké veci sa stanú, ak začneš randiť s niekým starším.

Môžeš očakávať lepšie rande

Alebo lepšie povedané, pôjdeš na rande, ktoré bude na úrovni. So starším mužom to nikdy nebude o kine alebo o sledovaní seriálu zatiaľ čo ješ chipsy. Starší muž ťa zoberie na večeru do reštaurácie a bude s tebou viesť zaujímavú konverzáciu. Tieto rande si budeš užívať, pretože to bude konečne niečo pre teba, niečo presne také, aké si zaslúžiš.

zdroj: pexels.com

Správ bude menej

Keď budeš randiť so starším mužom, nikdy ti nepríde toľko veľa správ, ako keby si randila s tínedžerom. Nebude to o tom, že budeš vedieť, čo robí každú hodinu. Starší muž uprednostňuje telefonát alebo osobný rozhovor, na ktorý si veľmi rád počká.

Nezmení sa toho veľa, naozaj

Možno budeš naozaj prekvapená, ale so starším mužom sa budeš cítiť veľmi príjemne. Budeš sa s ním cítiť tak, akoby rande bolo úplne normálna vec a akoby ste sa poznali roky. Vytvorí medzi vami skvelú atmosféru. Nebudeš sa musieť na nič hrať aby si ho zaujala, a nebudeš sa musieť pretvarovať.

Omladí ťa

Samozrejme, určite nie si v tom veku, kedy by si potrebovala mladnúť, ale je to tak. So starším mužom prichádza to, že sa začneš cítiť oveľa mladšie. Naberieš druhý dych a budeš sa chcieť zabávať.

Omladíš aj jeho

Bude sa pri tebe cítiť mladšie. Spolu s tebou do vzťahu prinesieš aj mladosť, radosť, zábavu a nové možnosti toho, ako si užiť spoločné chvíle. Starší muž sa pri tebe bude cítiť naozaj veľmi dobre.

Jeho byt bude vždy uprataný

Kým ty možno ešte bývaš na intráku alebo u rodičov, on má byt, o ktorý sa musí starať. Faktom je, že starší muž sa o byt stará naozaj dôkladne a zakaždým, keď tam prídeš, je čistý.

 

Zdroj: yourtango.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating