Photo by Jared Sluyter on Unsplash.com

Dôvera vo vzťahu je krehká vec. Dlho sa buduje, no pokaziť ju môžeš za veľmi krátku chvíľu. Dnes ti prinášam zoznam vecí, ktoré by si nemal robiť, ak ti žena naozaj verí.

Nikdy jej nedaj dôvod na to, aby pochybovala

Žena, ktorá ti verí, ťa nebude kontrolovať. Nebude ti písať správy, ak jej oznámiš, že ideš von s priateľmi. No prosím, nikdy neurob vonku niečo, kvôli čomu by mohla žena pochybovať o tvojej láske.

Neporovnávaj ju s inými ženami

Ak si si ju vybral, zahŕňaj komplimentmi ju a nie iné ženy. Nehovor jej o ženách, ktoré si videl a ktoré ťa uchvátili. Zbytočne ju zraníš a bude si myslieť, že nie je pre teba dosť dobrá.

zdroj: Photo by Dexter Fernandes on Unsplash.com

Ak ti položí otázku, nevyhýbaj sa odpovedi

Pozri, ona je k tebe úprimná a na všetko, čo sa jej opýtaš, ti odpovie bez najmenšieho zaváhania. Nezaslúži si tiež rovnaký prístup od teba? Hovor úprimne o všetkom, čo povieš.

Zo začiatku buď trpezlivý a nebuď na ňu nahnevaný, ak je opatrná

Ona nechce veci unáhliť. Možno dúfa, že z krásneho zamilovania bude vážny vzťah a tak sa nechce ponáhľať. Nepreskakuj fázu zoznamovania a „oťukávania“ sa. Ak ti na nej záleží (a ak ti dôveruje), počkaj si.

Neflirtuj s inými ženami, ublíži jej to

Ak ste spolu vo vzťahu, naozaj sa nepatrí, aby si na bare flirtoval s inou ženou. Najmä nie vtedy, ak do baru prišla aj tvoja priateľka. Tým jej dáš najavo, že si ju nevážiš a vôbec ju nevnímaš, ako svoju frajerku.

Neklam jej o veciach, ktoré sú dôležité (ale aj menej dôležité)

Ja viem, niekedy sa aj vo vzťahu stáva, že musíme klamať. Ale…vieš kedy sa to môže stať? Ak chceš svoju lásku potešiť prekvapením. Čo sa týka dôležitých a osobných vecí, neklam. Ak ti na to príde, už nikdy ti nebude dôverovať tak, ako ti dôverovala na začiatku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating