Vzťah muža a ženy

Nie každý vzťah sa musí vydariť, aj keď to na začiatku môže vyzerať sľubne. Často totiž prehliadame varovné signály, ktoré sú jasným dôkazom, že je partnerstvo odsúdené na zánik a nemôže to fungovať. 

Všímať by si si mala predovšetkým týchto 6 znakov. Ak sa objavia v tvojom vzťahu, s najväčšou pravdepodobnosťou vám to naozaj nevyjde.

Ste až príliš rozdielni

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, no nemôžete mať odlišné úplne všetko. Ak sa nezhodujete v hodnotách a každý z vás pochádza z úplne iného sveta, len ťažko by ste sa dokázali prispôsobiť tak, aby vám to klapalo.

Nemusí ísť len o to, že jeden je chudobný a druhý bohatý, aj keď toto tiež môže zamávať so vzťahom. Ak túžiš po funkčnom partnerstve, mala by si si hľadať niekoho, kto ti bude aspoň sčasti podobný.

Nemáte nič spoločné

Žiadne spoločné názory, hodnoty či záľuby. Na čom vlastne zakladáte svoj vzťah? Samozrejme, že môžete mať odlišné koníčky a nemusíte spolu tráviť 24 hodín denne. Ale ak vás nič nebude spájať, stále budete mať pocit, že je medzi vami priepasť, ktorá sa nedá prekročiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating