Stalo sa ti už niekedy, že si si začala s novým chalanom, no po čase si z toho nebola nadšená a cítila si, že to nie je ono? Môže to byť tým, že do teba nebol pobláznený tak veľmi, ako ti na začiatku tvrdil a ako si si to ty sama myslela.

Ak sa obávaš, že by to mohol byť aj tvoj prípad, všímaj si týchto 6 varovných znakov. 

Neozýva sa ti pravidelne

Odpíše ti raz za deň, prípadne nenapíše vôbec. Aby ti poslal správu sám od seba? Neexistuje. Komunikácia s ním je veľmi náročná a zväčša sa ozve len vtedy, keď od teba niečo chce alebo sa nudí a potrebuje spoločnosť.

Nič nevymyslí sám od seba

Nedočkáš sa od neho žiadnych veľkých gest alebo dokonalého rande ako z romantických filmov. Nemá iniciatívu urobiť niečo sám od seba, iba čaká, s čím prídeš ty. Na prekvapenie od neho by si čakala asi márne.

Ak je s tebou, nevenuje sa ti

Keď už sa náhodou stretnete, vôbec to nie je o tom, že by si pre neho bola stredobodom vesmíru a venoval sa ti. Nemá problém hľadieť do mobilu alebo vidíš, že keď mu niečo rozprávaš, nie je duchom prítomný.

O jeho živote toho veľa nevieš

Nepoznáš jeho rodinu a ani priateľov. To by nemusela byť ešte taká katastrofa, ale nevieš o ňom takmer nič. Nechce sa ti otvoriť a keď sa aj zaujímaš a pýtaš na to, čo má rád alebo čo v živote prežil, odpovedá vyhýbavo a stručne.

Nezaujíma sa o teba

Problémom je, že ho netrápi nič ani z tvojho života. Nezaujíma ho, aké si mala detstvo, aké sú tvoje sny alebo strachy. Nepýta sa ťa takmer na nič z tvojho súkromia a vaše rozhovory sú naozaj veľmi plytké.

Necítiš sa pri ňom sama sebou

Aj keď by si pri ňom bola rada autentická, nedokážeš sa uvoľniť. V kútiku duše vieš, že mu nemôžeš plne dôverovať, a tak sa radšej krotíš a neraz aj pretvaruješ. A pritom by to malo byť pri ňom jednoduché.

Ak si sa v niektorých z týchto (alebo všetkých) bodoch našla, mrzí nás to, ale takýto vzťah nemá sľubnú budúcnosť. Ak by mu na tebe záležalo, chcel by s tebou tráviť veľa času, zaujímal by ho tvoj život a robil by všetko pre to, aby ti urobil radosť. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.