Pexels/Gustavo Fring

Playlist obľúbených skladieb

Kedysi dávno sme napaľovali CD-čká, dnes stačí, ak mu vytvoríš playlist napríklad na Spotify a zazdieľaš mu ho. Vyber vaše obľúbené skladby alebo také, s ktorými sa vám spájajú pekné spomienky. Keď mu bude smutno, môže si ich vypočuť.

Ručne vyrobený darček

Ak máš kreatívnu dušu, pokojne mu niečo vyrob. Prípadne mu vytvor vlastný box s jeho obľúbenými vecami, o ktorých vieš, že ho zaiste potešia. Môžeš do neho vložiť čokoľvek – oblečenie, kozmetiku, sladkosti, čo ti len napadne.

Bytová rastlina v črepníku

Pre chlapa možno netradičný darček, no kaktus alebo mäsožravá rastlina by ho určite zaujali. Keď sa bude o kvet starať, môže pritom myslieť na teba. Alebo mu rovno povedz, že by sa o to mal starať rovnako ako o váš vzťah. Ak zvädne, asi sa nesnažil dostatočne.

Rukou písaný list

V súčasnosti sa už také niečo nevidí, no predstav si, ako sa zatvári, keď si v poštovej schránke nájde list od teba, ktorý nečakal. Správy a maily sú samozrejmosťou, no do listu môžeš ukryť svoje najhlbšie myšlienky a pocity. A tebe nebude ostávať nič iné, iba čakať, či ti odpovie rovnako listom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating