Byť priateľmi po rozchode
Unsplash/Allyssa Sayers

Aspoň raz do mesiaca si vyhraďte deň pre seba

Ak ste pracovne alebo rodinne vyťažení, je ťažké nájsť si chvíľu pre seba. Aj spontánnosť vtedy môže byť náročnejšia. Preto si aspoň jeden deň vyberte dopredu, kedy ho strávite spolu. Keď máte deti, dajte ich starým rodičom, aby ste sa mohli venovať jeden druhému.

Je jedno, čo spolu podniknete, dôležité je, že svoje plány naplníte a naozaj budete spolu. Postupom času si z toho vytvoríte pekný zvyk a budete sa na tieto spoločne strávené dni tešiť.

Dvojica varí doma v kuchyni
zdroj: Unsplash/Becca Tapert

Viac objatí a bozkov

Páry v dlhodobých vzťahoch často zabúdajú na fyzické prejavy lásky. Dlhé a vášnivé bozky vystriedajú letmé pusy na dobré ráno a dobrú noc a objatia sa dočkajú len počas výnimočných dní. Napravte to. Ak nevieš, ako dodať iskru vášmu vzťahu, skúste sa vydať aj touto cestou.

Viac dotykov a bozkov môže viesť aj k častejším intímnostiam.

Vyskúšajte v spálni niečo netradičné

Keď už sme pri tých intímnostiach, čo keby ste vyskúšali v posteli niečo iné? Niečo, čo ste doteraz neurobili? Misionár či iná obľúbená poloha sú síce fajn, ale časom omrzia. Skúste to inak alebo si kúpte nejaké hračky či zvodnú bielizeň. Každé oživenie v spálni sa počíta a získate za neho plusové body k dobru.

Začnite spolu niečo nové

Na záver ešte jeden tip. Spoločne sa začnite venovať novému koníčku alebo športovej aktivite. Dôležité je, že začnete obaja „od nuly“ a budete sa spolu ťahať dopredu a povzbudzovať. Keď budete vidieť, že stojíte pri sebe a môžete so sebou počítať, môže sa to odraziť aj na vašom lepšom fungovaní vo vzťahu.

Tak čo, ktorý tip vyskúšaš ako prvý?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating