Unsplash/Yuriy Bogdanov

Predovšetkým v dlhodobých vzťahoch sa môže stať, že chlap začne strácať záujem a už sa nespráva tak, ako na začiatku. Možno sa začal nudiť, lebo ste upadli do stereotypu. V prípade, že ho nechceš stratiť, môžeš na neho vyskúšať pár trikov.

Máme pre teba 6 jednoduchých tipov, ktoré môžeš vyskúšať takmer hneď. Možno ho tak prekvapíš, že v ňom prebudíš stratenú iskru a bude to medzi vami ešte lepšie a krajšie.

Staň sa femme fatale

Žiaľ, veľa žien sa po rokoch zmení. Pekné outfity vystriedajú pohodlné tepláky a tvár bez make-upu. Samozrejme, že by chlapi nemali byť takí povrchní, ale povedzme si pravdu, určite sa radi svojou partnerkou pochvália.

Preto skús popracovať na svojom zovňajšku, pekne sa nahoď a vezmi ho napríklad na večeru. Uvidíš, že bude z toho v miernom šoku, a keď ťa uvidí takú, do akej sa zamiloval, opäť sa v ňom rozprúdi vášeň.

Buď viac spontánna

Urob niekedy aj veci, ktoré neočakáva. Keď budeš v živote spontánnejšia, budeš aj veselšia a šťastnejšia. Nemusíš robiť všetko podľa toho, ako si bola doteraz naučená. Neboj sa skúšať nové veci a vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Keď zistí, že sa s tebou môže zabaviť a že si otvorená novým dobrodružstvám, poteší sa a bude hľadať nové podnety.

Daj mu viac priestoru

Problém môže byť aj v tom, že sa cíti vo vzťahu utláčaný, pretože si veľmi žiarlivá a nedovolíš mu robiť veci, ktoré by chcel. Daj mu preto viac priestoru a rešpektuj to, že chce tráviť čas napríklad aj so svojimi kamarátmi. Ak bude mať rovnováhu medzi vzťahom a jeho životom, bude oveľa spokojnejší.

Nebuď na ňom úplne závislá

S predošlým bodom súvisí aj to, že nemôžeš byť na ňom plne závislá a očakávať, že s tebou bude tráviť 24 hodín denne. Aj ty sama by si mala mať vlastný život a koníčky. Keď uvidí, že vieš byť viac slobodná a nepotrebuješ ho po svojom boku, prebudí sa v ňom opäť inštinkt lovca a ochrancu.

Netlač na neho

Ty sa už možno vidíš pred oltárom, no on chce ísť na to pomalšie. Nemôžeš na neho tlačiť, pretože jeho záujem sa bude znižovať doslova raketovým tempom. Všetko má svoj čas, preto by si mala byť viac trpezlivá.

Robte veci ako na začiatku vzťahu

Zaspomínajte si spoločne na vaše začiatky a na to, čo ste spolu robili a čo vám robilo najväčšiu radosť. Pokojne si to všetko zopakujte. Choďte na rande, aké ste mávali kedysi, choďte spolu na výlet a neriešte nič, iba seba. Robte všetko pre to, aby ste sa do seba znovu zamilovali.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating