V perfektnom vzťahu by tvoj partner mal oči len pre teba. No realita je taká, že sme len ľudia.

Je úplne prirodzené, ak ľudia rozvíjajú záujem o iných ľudí, ktorí nie sú ich partneri. No môže to zájsť tak ďaleko, že to naruší tvoj vzťah s priateľom a prinesie to len veľké hádky. Takže, dnes ti prinášam pár znakov, vďaka ktorým zistíš, že tvoj partner túži po niekom inom.

6. Vytvára si nové koníčky a záujmy len tak

Od náhleho chodenia do fitness centra je to zrazu chodenie na koncerty vážnej hudby. Ak sa ti niečo na jeho koníčkoch nezdá, mala by si byť zvedavá a opýtať sa ho.

zdroj: unsplash.com

5. Spomenie meno náhodnej ženy v rozhovore

Väčšia ľudí nepatrí k dobrým klamárom. Ak tvoj partner rozmýšľa o niekom inom, prejaví sa to tak, že sa o tom (skôr či neskôr) preriekne.

4. Žiadne intímne veci v posteli

Každý pár si vytvára svoju intimitu v posteli. Každému vyhovuje niečo iné a každý má rád niečo iné. Ak spozoruješ zmenu v sexuálnom správaní, mala by si sa ho na to opýtať a dožadovať sa vysvetlenia.

3. Skrýva mobil, keď si v jeho blízkosti

Ak sa tvoj partner zrazu stane záhadným okolo mobilu a počítača, môže to byť dobrý dôvod na obavy. Ak si vedela jeho heslá a on si ich zrazu všetky zmenil, môže to znamenať, že pred tebou niečo skrýva. Čokoľvek sa ti nezdá a bojíš sa toho, ty to vôbec neskrývaj.

zdroj: pexels.com

2. Má neustále návrhy na zmeny

Môže ťa komentovať stále viac a viac. Bude uprednostňovať, aby boli tvoje vlasy dlhšie, aby mali inú farbu, aby si sa prestala tak či tak líčiť. Nikdy by si sa však nemala meniť preto, pretože to chce tvoj partner.

1. Začne sledovať na sociálnych sieťach nových ľudí

Aby som bola spravodlivá, niektorí ľudia vedia byť úplne nevinní. Môže ísť o kolegov v práci, môže ísť o predavačku alebo o kamarátku, čo ho vezie do roboty. Dobrý znak je, že chce s tebou o tom hovoriť, ak nie, mala by si sama zistiť, kto sú tí ľudia.

 

Zdroj: bustle.com

Komentáre